Naujienų srautas

Veidai2020.02.10 12:01

93-iąjį gimtadienį pasitinkanti Alma Adamkienė turi vienintelį norą – sustiprėti

Vasario 10-ąją buvusi pirmoji šalies ponia, filantropė Alma Adamkienė mini 93-iąjį gimtadienį. Drauge su vyru, kadenciją baigusiu prezidentu Valdu Adamkumi ponia Alma planuoja jaukią vakarienę, prisimena, kaip gimtadienius švęsdavo JAV, ir atskleidžia, kokią taisyklę pora turi rinkdamasi dovanas.

„Turiu vienintelį norą – sustiprėti tiek, kad galėčiau laisvai judėti ir nereikėtų visą laiką būti namuose. Nors juose ir labai smagu, kartais labai naudinga kur nors išeiti“, – portalui LRT.lt sako A. Adamkienė.

Būtent sveikatos žmonai linki ir pirmasis ją pasveikinęs V. Adamkus. „Galiu užtikrinti, kad nuotaikos yra ganėtinai geros, nes sveikata laiko. Ir aš jaučiuosi gerai, ir Almai geriau, tad tikimės, kad abu su grįžtančiu pavasariu dar labiau sustiprėsime.

Alma Adamkienė švenčia 93-iąjį gimtadienį: pirmoji pažintis su vyru, metų moters titulas ir neblėstanti elegancija

Galime pasidžiaugti, kad didesnių negalavimų nėra, nors, žinoma, norėtųsi, kad savijauta būtų dar geresnė, tad ir mano palinkėjimas žmonai – sveikatos, sveikatos, sveikatos“, – portalui LRT.lt sakė prezidentas.

Nuo pat ryto ir ponios Almos, ir V. Adamkaus telefonai be perstojo skamba – gimtadienio sveikinimai Almai skrieja iš skirtingų pasaulio kampelių. Ir nors malonu sulaukti tiek linkėjimų, ponia Alma sako, kad gimtadienis jai – šeimos šventė, tad ir praleisti ją geriausia namuose su vyru. Gimtadienio vakarą jie taip pat planuoja drauge pavakarieniauti ir gražiai praleisti laiką.

Ponia Alma sako, kad gimtadienių niekad per daug trankiai nešvęsdavo, nors, kai dar gyveno JAV, susirinkdavo su bičiuliais paminėti ir gimtadienių, ir vedybų metinių, ir jei kažkas būdavo paaukštintas darbe.

Sugrįžus į Lietuvą šventės tapo kiek kuklesnės, nors ir ne mažiau jaukios. „Vis dėlto, penkis dešimtmečius praleidome už Lietuvos ribų, ten ir mokslus išėjome, ir jaunystę praleidome, ir pažinčių suradome. Ten užsimezgė ir tvirtų bei ilgalaikių draugysčių. Lietuvoje taip pat yra kelios draugų šeimos, labai artimos ir mylimos“, – pasakoja V. Adamkus.

Ne paslaptis, kad geriausia dovana – parodytas dėmesys, šio principo laikosi ir V. bei A. Adamkai.

„Kalbant apie dovanas, turime taisyklę, kuriai jau daugiau nei 50 metų, – bendru sutarimu vienas kitam dovanų nedovanojame (nebent kartais jubiliejaus proga), tačiau kartu išsirenkame ir nusiperkame kokį nors autorinį meno kūrinį, pavyzdžiui, keramikos ar tapybos darbą. Taip simboliškai savo gimtadienius pažymime su bendra dovana atminimui“, – pasakoja prezidentas.

Dalia Kutraitė kalbina. Alma Adamkienė: niekada nesigailiu to, kas jau praeina, ir esu laiminga, kad turėjau tokį gyvenimą
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi