Naujienų srautas

Veidai2020.02.10 09:54

Eminemo pasirodymas „Oskaruose“ suglumino žiūrovus, reperis sakėsi pavėlavęs 18 metų

LRT.lt 2020.02.10 09:54

Amerikiečių reperio Eminemo pasirodymas su daina „Lose Yourself“ 92-ojoje JAV kino akademijos, apdovanojimų ceremonijoje suglumino žiūrovus. Atlikėjas į „Oskarą“ nepretendavo, maža to, nebuvo niekaip susijęs su nominuotais filmais, o ir daina, kurią jis atliko, išleista beveik prieš 20 metų.

Sėdinčių salėje pasimetimą išdavė jų veido išraiškos, o stebėjusieji transliaciją per televizorių savo mintis apie pasirodymą skubėjo išlieti socialiniuose tinkluose. „Kas vyksta?“, Ar ABC žino, kad „Grammy“ jau sugalvoti?“ – „Twiteryje“ stebėjosi žiūrovai.

„Oskarams“ neretai tenka kritikos dėl dikriminacijos ir rasizmo. Buvo žiūrovų, kurie nepamiršo ir šio aspekto. „Net ir reperiai „Oskaruose“ – baltieji“, – rašė vienas iš savo paskyroje.

Tiesa, netrukus ir pats reperis, kurio tikrasis vardas Marshall Mathers, savo paskyroje pasidalijo savo mintimis. „Jei turėčiau dar vieną progą, dar vieną galimybę... Ačiū Akademijai, kad mane pakvietė. Man prireikė 18 metų atvykti“, – rašė jis.

Netrukus jis įkėlė ir savo bei Eltono Johno nuotrauką. Pastarojo daina „(I`m gonna) Love Me Again“, skambėjusi filme „Rocketman“, pelnė apdovanojimą kaip geriausia daina.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi