Veidai

2020.02.07 12:15

Instagrame pagaliau visi šeši „Draugai“: Matthew Perry paskyroje dar nė vienos nuotraukos, o sekėjų – 3 mln.

atnaujinta 23.58
LRT.lt2020.02.07 12:15

Aktorius Matthew Perry, daugeliui geriau pažįstamas kaip Chandleris Bingas iš serialo „Draugai“, pasekė savo bendraminčių pavyzdžiu ir susikūrė instagramo paskyrą. Tiesa, jokia akimirka iš savo gyvenimo jis kol kas nepasidalijo, tačiau jau spėjo suburti 3 mln. sekėjų auditoriją. Prisijungus M. Perry, nuo šiol instagrame galima rasti visus „Draugus“.

Pirmoji prie socialinio tinklo prisijungusį M. Perry pasveikino kartu su juo vaidinusi Lisa Kudrow. „Pagaliau! Valio! Netikiu savo akimis. Sveikas atvykęs į instagramą!“ – savo paskyroje rašė „Draugų“ aktorė L. Kudrow, pasidalijusi bendra nuotrauka su prie socialinio tinklo prisijungusiu M. Perry.

Nors aktorius dar nepasidalijo jokia nuotrauka, jo paskyrą jau seka 3 mln. žmonių. Beje, nuotaikingas ir jo paskyros aprašymas: „Kas čia, mano instagramo paskyra“, – kol kas tuščiame profilyje rašo aktorius.

M. Perry instagramo paskyrą susikūrė praėjus porai dienų po to, kai tviteryje paskelbė apie tai, jog netrukus turės svarbių naujienų. Serialo gerbėjai išsyk ėmė spėlioti apie „Draugų“ tęsinį, rašo „People“.

M. Perry – paskutinis iš „Draugų“, susikūręs instagramo paskyrą. Spalį prie socialinio tinklo prisijungė ir Jennifer Aniston, paviešinusi asmenukę, kurioje įamžinti visi serialo „Draugai“ aktoriai. Nepraėjus parai nuo aktorės paskyros atsiradimo socialiniame tinkle, ji surinko kiek daugiau nei pusseptinto milijono sekėjų.

Be to, ištikimiausi jos gerbėjai dalijosi įrašais, kuriuose džiaugėsi, kad pagaliau socialiniuose tinkluose galės sekti savo mylimą žvaigždę. Šiandien jos profilyje – 27 mln. sekėjų auditorija ir spalvingos aktorės gyvenimo akimirkos.

Visai neseniai aktorė Courtney Cox sužadino gerus prisiminimus visiems serialo „Draugai“ gerbėjams. Ji pasidalino dar nepublikuotu kadru, kuriame prieš pat paskutinę seriją įsiamžino visi šeši aktoriai.

„Paskutinė vakarienė prieš filmuojant paskutinę seriją 2004-ųjų sausio 23 d.“, – taip prie nuotraukos parašė C. Cox. Kadre – visi šeši seriale draugus vaidinę aktoriai: Lisa Kudrow, Matthew Perry, Jennifer Aniston, David Schwimmer Matt LeBlanc ir pati C. Cox.

„Draugai“ – didžiulės sėkmės sulaukęs komedinis serialas, kurio pagrindiniai aktoriai uždirbo po milijoną dolerių už kiekvieną seriją, o kaip kviestiniai svečiai seriale pasirodė visas būrys garsenybių.

Serialas apdovanotas „Auksiniu gaubliu“, beveik visi pagrindiniai aktoriai už vaidmenis jame pelnė „Emmy“ statulėles.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.