Veidai

2020.02.06 12:32

Madonna kviečia princą Harry ir Meghan Markle kraustytis į Niurjoką, siūlo perleisti savo apartamentus

LRT.lt2020.02.06 12:32

„Pamirškite Kanadą, kraustykitės į Niujorką“, – tokį pasiūlymą princui Harry ir jo žmonai Meghan Markle turi popkaralienė Madonna, praneša CNN. O persikėlę į „Didįjį obuolį“, išsinuomokite popžvaigždei priklausančius apartamentus prabangiame Vakariniame centrinio parko rajone.

Antradienį socialinėje žiniasklaidoje pasirodžiusiame vaizdo įraše dainininkė kreipiasi į garsiąją porą, praėjusį mėnesį paskelbusią apie savo ketinimą atsisakyti karališkųjų pareigų.

„Ar Meghan ir princas Harry norėtų išsinuomoti mano apartamentus Vakariniame centriniame parke??“, – klausia Madonna. Vaizdo įraše dainininkė su savo kirpėja dalijasi mintimis apie tai, kodėl, jos manymu, Niujorkas, ir, konkrečiai, jos butas, būtų geresnis pasirinkimas.

„Nebėkite į Kanadą, ten taip nuobodu,“ – sako Madonna, prieš pradėdama pasakojimą apie savo apartamentus. – Du miegamieji, nuostabus vaizdas į Manheteną. Fantastiškas balkonas, manau, jis tikrai nurungs kitus variantus. Bakingemo rūmai juk negali pasiūlyti vaizdo į Vakarinį centrinį parką.“

Harry ir Meghan yra sakę, kad kartu su sūnumi Archie planuoja daugiau laiko leisti Šiaurės Amerikoje, tačiau konkrečiai nenurodė, kur ketina apsistoti.

Pareiškusi, kad atsisako karališkųjų pareigų, pora išvyko į Kanadą. Praėjusį mėnesį nuotraukose užfiksuotas Harry, lipantis iš lėktuvo Vankuverio saloje, kur šeima kartu su kunigaikštienės motina Doria Ragland leido Kalėdas.

Poros ryšiai su Kanada pakankamai glaudūs. Filmuodamasi seriale „Kostiumuotieji“ (angl. „Suits“) Meghan šioje šalyje gyveno net 7 metus.

Vadovaujantis nusišalinimo nuo karališkųjų pareigų sąlygomis, Harry ir Meghan nebeatstovaus karalienei kaip oficialūs karališkosios šeimos asmenys. Siekdami finansinės nepriklausomybės, jie planuoja dalį laiko leisti Jungtinėje Karalystėje, o likusią dalį – Šiaurės Amerikoje.