Veidai

2020.02.03 17:24

Pittas savo BAFTA statulėlę pavadino Harry, o Didžiąją Britaniją sveikino įžengus į viengungių klubą

LRT.lt 2020.02.03 17:24

73-iuosiuose BAFTA apdovanojimuose aktorius Bradas Pittas buvo pripažintas geriausiu antrojo plano aktoriumi. Savo „Auksinę kaukę“ jis pavadino princu Harry, be to, nepraleido progos pajuokauti apie „Brexitą“. Tiesa, pats aktorius apdovanojimuose nedalyvavo, o jo žodžius žiūrovams perdavė kolegė Margot Robbie.

Geriausio antrojo plano aktoriaus apdovanojimą B. Pittui pelnė vaidmuo Quentino Tarantino filme „Vieną kartą Holivude“ („Once Upon a Time... in Hollywood“). Apdovanojimuose nepasirodęs B. Pittas savo kalbą patikėjo aktorei M. Robbie, atsakingai perskaičiusiai jo žodžius ant scenos.

„Ei, Didžioji Britanija – girdėjau, ką tik tapai vieniša. Sveika įstojus į klubą“, – savo laišką pradėjo jis. Taip juoko forma aktorius sureagavo į Jungtinės Karalystės oficialų išėjimą iš Europos Sąjungos.

B. Pittas savo laiške užsiminė ir apie peripetijas Jungtinės Karalystės karališkoje šeimoje. Referuodamas į princo Harry norą atsisakyti karališkojo titulo, B. Pittas sakė pavadinsiąs statulėlę jo vardu. „Džiaugiuosi, kad galėsiu grąžinti jį į Jungtines Valstijas“, – juokaudamas pridūrė B. Pittas.

Kameros tuo metu nukrypo į salėje sėdėjusį Harry brolį princą Williamą ir jo žmoną Kate Middleton.

B. Pitto kalba – vaizdo įraše.

BAFTA apdovanojimuose – Pitto pokštai: statulėlę pavadino Harry vardu ir nekantrauja pargabenti į JAV