Veidai

2020.02.04 08:12

„Dūzė Pua“ – apie pusfinalio mįsles ir spyrius į užpakalį

LRT.lt2020.02.04 08:12

„Lietuvoj bręsta karas – komisijos ir žiūrovų nuomonė kategoriškai išsiskyrė – ir išsiskyrė tikrai įdomiai“, – po pirmojo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalio tinklaraštyje „Dūzė Pua“ rašė Tadas Paškevičius, skaitytojams geriau žinomas kaip Profas.

Visas nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidas įdėmiai stebi ir komentuoja tinklaraščio „Duzė Pua“ autoriai – VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto studentai Lukas Gylys-LG, Lukas Kačiušis-Kačas, T. Paškevičius-Profas bei Justinas Kulys-Jay.

„Su kolegomis pamatę „The Roop“ pasirodymą, visi unisonu nutarėme, kad Vaidotas ir grupė šiek tiek perdegė, kas yra šiek tiek ironiška, žinant, kad daina vadinasi „On Fire“ (cho cho cho). <...> Atrodė, kad šį kartą Vaidotas buvo kupinas energijos ir norėjo visą ją išmesti į sceną, todėl, kai kurios mimikos pradėjo atrodyti nenatūralios, priešingai, nei praeitą šeštadienį, kai Vaidotas atrodė atsipalaidavęs ir itin užtikrintas, iš to užsivedimo, panašu, kad net ir dainos žodžius supainiojo – dukart sudainuodamas tą patį posmą.

Užkliuvo ir pora pritariančiojo vokalisto šūvių už taikinio, tačiau nepaisant to, pasirodymas vis tiek yra puikus. Mano kuklia nuomone, tai ką šiemet parodė „The Roop“ yra keliomis galvomis aukščiau už visus kitus pasirodymus“, – „Dūzė Pua“ feisbuke rašė Profas.

Jis prisipažino, neįsivaizduojantis, kaip komisija galėjo pirmą vietą skirti Aistei. „Visgi daina, kaip jau daug kartų kalbėta, yra laiko mašina penkiolika metų atgal. Žinoma, Aistė vakar pasirodė išties puikiai ir iš dainos išspaudė maksimumą.

Tiesą pasakius, žiūrint į dainos modernumą ir laiko dvasios atitikimą, „Unbreakable“ nusileidžia ne tik „On Fire“, bet taip pat ir Rūtos Loop ar KaYros dainoms“, – savo nuomone dalijosi Profas.

„Taigi, komisijos balsavimas, bent jau man, yra tikra mįslė, galbūt galima spekuliuoti, kad toks rezultatas yra tyčinis spyris „The Roop“ į užpakalį, kad šie pasitemptų finale, o gal komisija mato kažką daugiau, nei matau aš? Sunku pasakyti“, – svarstė Profas.

Po kiekvienos nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidos savo įžvalgomis ketveriukė dalijasi to paties pavadinimo tinklalaidėje „Dūzė Pua“.


Tinklalaidę „Dūzė Pua“ rasite kiekvieną pirmadienį LRT mediatekoje ir populiariausiose tinklalaidžių platformose. Kviečiame klausytis ir sekti naujienas!

Jei praleidote ankstesnes „Dūzė Pua“ tinklalaides, pirmosios dalys – įrašuose:
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.