Veidai

2015.09.15 10:51

A. Schwarzeneggeris pakeis D. Trumpą televizijos projekte „Mokinys: garsenybių kalvė“

BNS2015.09.15 10:51

Holivudo aktorius ir buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris pakeis JAV prezidentu siekiantį tapti milijardierių Donaldą Trumpą televizijos realybės šou „Mokinys: garsenybių kalvė“ (Celebrity Apprentice – angl.) vedėjo poste, pirmadienį paskelbė transliuotojas NBC.

Ši televizija nutraukė ryšius su D. Trumpu birželio pabaigoje, kai milijardierius verslo magnatas kontraversiškai pasisakė apie meksikiečius imigrantus – NBC atsisakė transliuoti bendrai su juo valdomų grožio konkursų „Miss USA“ ir „Miss Universe“ laidas.

Tačiau D. Trumpas, kuris dabar yra populiariausias respublikonų stovyklos pretendentas į prezidento postą, dar prieš kelias savaites sakė, kad pasitrauks iš „Mokinio“ projekto, kad galėtų susitelkti į politinę karjerą.

Ši laida išsivystė iš ankstesnio projekto „Mokinys“ (The Apprentice – angl.), kuriame ambicingi pradedantieji verslininkai varžydavosi dėl pareigų D. Trumpo verslo imperijoje. Tuo tarpu projekte „Mokinys: garsenybių kalvė“ varžosi garsūs veikėjai, demonstruodami savo verslumą ir padedami surinkti lėšų labdaros iniciatyvoms.

„Sveikinimai mano draugui @Schwarzeneggeriui, kuris kurs kitą „Mokinys: garsenybių kalvė“ sezoną. Jam puikiai seksis ir jis surinks daug dolerių labdarai“, – D. Trumpas parašė savo „Twitter“ paskyroje po NBC pranešimo.

„Arnoldas Schwarzeneggeris yra tarptautinio prekės ženklo pramogų pasaulyje ir versle įsikūnijimas, o jo pasiekimai politinėje arenoje kalba patys už save“, – sakė NBC alternatyviųjų ir vėlaus vakaro laidų prezidentas Paulas Telegdy.

Penktadienį D. Trumpas paskelbė išpirkęs NBC priklausančią „Miss Universe“ akcijų dalį ir tapo to projekto vieninteliu savininku.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt