Veidai

2015.09.15 10:51

A. Schwarzeneggeris pakeis D. Trumpą televizijos projekte „Mokinys: garsenybių kalvė“

BNS2015.09.15 10:51

Holivudo aktorius ir buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris pakeis JAV prezidentu siekiantį tapti milijardierių Donaldą Trumpą televizijos realybės šou „Mokinys: garsenybių kalvė“ (Celebrity Apprentice – angl.) vedėjo poste, pirmadienį paskelbė transliuotojas NBC.

Ši televizija nutraukė ryšius su D. Trumpu birželio pabaigoje, kai milijardierius verslo magnatas kontraversiškai pasisakė apie meksikiečius imigrantus – NBC atsisakė transliuoti bendrai su juo valdomų grožio konkursų „Miss USA“ ir „Miss Universe“ laidas.

Tačiau D. Trumpas, kuris dabar yra populiariausias respublikonų stovyklos pretendentas į prezidento postą, dar prieš kelias savaites sakė, kad pasitrauks iš „Mokinio“ projekto, kad galėtų susitelkti į politinę karjerą.

Ši laida išsivystė iš ankstesnio projekto „Mokinys“ (The Apprentice – angl.), kuriame ambicingi pradedantieji verslininkai varžydavosi dėl pareigų D. Trumpo verslo imperijoje. Tuo tarpu projekte „Mokinys: garsenybių kalvė“ varžosi garsūs veikėjai, demonstruodami savo verslumą ir padedami surinkti lėšų labdaros iniciatyvoms.

„Sveikinimai mano draugui @Schwarzeneggeriui, kuris kurs kitą „Mokinys: garsenybių kalvė“ sezoną. Jam puikiai seksis ir jis surinks daug dolerių labdarai“, – D. Trumpas parašė savo „Twitter“ paskyroje po NBC pranešimo.

„Arnoldas Schwarzeneggeris yra tarptautinio prekės ženklo pramogų pasaulyje ir versle įsikūnijimas, o jo pasiekimai politinėje arenoje kalba patys už save“, – sakė NBC alternatyviųjų ir vėlaus vakaro laidų prezidentas Paulas Telegdy.

Penktadienį D. Trumpas paskelbė išpirkęs NBC priklausančią „Miss Universe“ akcijų dalį ir tapo to projekto vieninteliu savininku.

Populiariausi