Veidai

2020.02.03 10:02

„Super Bowl“ šou pažibomis tapo Shakira ir kartu su 11-mete dukra į sceną žengusi Jennifer Lopez

LRT.lt2020.02.03 10:02

Majamyje, JAV, praūžė amerikietiškojo futbolo lygos (NFL) finalas, dar žinomas „Super Bowl“ pavadinimu. Kaip įprasta, ne mažiau dėmesio už sportą susilaukė ir renginio pertraukos metu surengtas „Halftime“ šou, kurio šeimininkėmis tapo lotynų popmuzikos dievaitėmis tituluojamos Shakira ir Jennifer Lopez. Beje, prie pastarosios scenoje prisijungė ir jos 11-metė dukra.

Prieš rungtynes JAV himną atliko Demi Lovato, o rungtynių pertraukos metu pirmoji į Majamio „Hard Rock“ stadiono sceną žengė Shakira, atlikusi legendinius kūrinius „She Wolf“, „Hips don’t Lie“ ir „Whenever, Wherever“.

Vėliau scenoje atlikėją keitė Jennifer Lopez, publiką nustebinusi įspūdingais kostiumais ir žinomiausiais hitais „Get On the Floor“ ir „Waiting for Tonight“. J. Lopez pasirodė gerokai kūno linijas išryškinančiu blizgiu kostiumu, o vėliau apsigaubė apsiaustu su JAV ir Puerto Riko vėliavų fragmentais.

Netrukus prie neretai scenos karaliene tituluojamos atlikėjos prisijungė 11-metė J. Lopez dukra Emme Maribel, kartu su mama atlikusi ritmingąją „Let's Get Loud“.

Pasirodymą gyvai stebėjęs mergaitės tėtis Marcas Anthony savo tviterio paskyroje pasidalijo palaikančia žinute: „Emme, tėtis labai tavimi didžiuojasi. Esi mano meilė ir aš visada būsiu tavo.“

Prieš jųdviejų pasirodymą J. Lopez kalbėjo: „Aleksas prieis taip arti scenos, kaip tik galės. Jis ir mūsų vaikai stebės pasirodymą stadione.“

Nors J. Lopez dukros pasirodymas sulaukė kone daugiausia dėmesio, tai nėra pirmasis kartas, kuomet mergaitė su mama žengia į sceną. J. Lopez koncertinio turo metu Emme dažnai su mama scenoje atlikdavo dainą „Limitless“.

Beje, skelbta, kad 30-ies sekundžių reklamos kaina per „Superbowl“ mačą kainavo 5,6 mln. JAV dolerių.

Parengta pagal „People.com“ ir „Vogue“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.