Veidai

2020.02.02 08:47

Merūną Vitulskį rytais išbudina kiaušinuko su pipirais prašantys vaikai

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2020.02.02 08:47

Dainininkas, operos solistas Merūnas Vitulskis sako, kad įprastai jų šeimos rytai būna chaotiški, tačiau sekmadienį namuose pakvimpa blynais ir vyksta tikra šventė. Kadangi laikas skriete skrieja, reikia mėgautis augančiais vaikais ir kartu su šeima praleistu laiku, sako M. Vitulskis.

„Mano rytas atrodo chaotiškai, kadangi reikia į darželį suruošti vaikus. Tam, kuris būna labiau pavargęs po intensyvių darbų dienos išvakarėse, leidžiame pailsėti, o kitas keliasi, ruošia vaikų drabužėlius ir gamina pusryčius“, – pasakoja operos solistas.

M. Vitulskis juokiasi, jog pirmoji dienos frazė, kurią jis išgirsta, yra pusryčių prašantys vaikai. Vos išgirdęs frazę „man kiaušinuką su pipirais“, operos solistas bėga prie keptuvės, nors pats sako pusryčių niekada nevalgantis. „Neturiu kada, nes turiu pasirūpinti vaikais. Mano rytas būna beprotiškai aktyvus. Kartais per miegą net nepajaučiu, kaip praėjo rytas, ir po visos chaoso bangos tik mašinoje pajuntu ramybę ir tylą“, – LRT RADIJUI pasakoja M. Vitulskis ir priduria, kad geriausiai išbudinantis jo rytinės kavos puodelis yra vaikai.

Paklaustas, gal rytais užtraukia kokią ariją, operos solistas šypteli, kad namuose vyrauja savas ritmas ir nusistovėjusi tvarka. „Darbo dienomis rytus pradedame štai taip dinamiškai, o savaitgaliai mums būna šventi. Jei nekoncertuoju ir nebūnu išvykęs, rytai būna skirti blynų kepimui. Nors neseniai gydytojas Unikauskas savo laidoje man sakė, kad blynai – negerai, kad miltai yra baltoji mirtis, vis tiek juos kepame“, – juokiasi M. Vitulskis.

Na, o pats sako šiuo metu išgyvenantis laikotarpį, kurį tenka išgyventi visiems vyrams. „Esu vyras-šiukšlių dėžė ir valgau tai, ko nesuvalgo vaikai“, – sako operos solistas.

Dėl to jis sako neišgyvenantis, mat laikas skrieja labai greitai, sparčiai auga ir vaikai. „Penkeri metai praskriejo akimirksniu, todėl mėgaujuosi vaikų augimu. Gera, kai bučiniu į skruostą ryte pažadina į kambarį atėję vaikai. Kartais būna, kad atėję pasižiūri, ar tėtis su mama miega, o tada girdžiu, kaip bėga prie televizoriaus“, – apie savo rytus pasakoja M. Vitulskis.

Visas pokalbis – įraše


Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt