Naujienų srautas

Veidai2020.01.30 17:17

Dviejų kino grandų akistata seriale „Naujasis popiežius“ – per LRT TELEVIZIJĄ nuo vasario vidurio

LRT.lt 2020.01.30 17:17

„Kiekvienas gali būti šventas, bet ne visi yra“, – skelbiama naujojo serialo anonse. Du popiežius įkūnijantys žiūrovų pamėgti aktoriai Jude`as Law ir Johnas Malkovichius seriale „Naujasis popiežius“ susitiks LRT TELEVIZIJOS eteryje jau vasario 17 d.

Dar vasaros pabaigoje vos pasirodęs italų režisieriaus Paolo Sorrentino serialo „Naujasis popiežius“ oficialus anonsas internete iš karto pakurstė aistras.

Gerbėjai internete žarstė pagyras vienais apatiniais pasirodžiusiam aktoriui Jude Law ir nekantravo, kada pasirodys pirmoji serija.

Sausio pradžioje pasirodžius pirmajai serijai, gerbėjai neliko nusivylę. Socialiniuose tinkluose ėmė girti kūrėjų darbą, stebėjosi pritrenkiančia kinematografija ir kiekviena scena, primenančia paveikslą.

Tiesa, ekranuose pasirodžius naujajam popiežiui, tviteryje atsirado ir rašančių, jog ilgisi Jude`o Law įkūnijamo popiežiaus.

„Naujasis popiežius“ prasideda naujo popiežiaus rinkimais, kadangi J. Law įkūnijamas dvasininkas jau metus guli paniręs į komą. Jo vietą pakeičia aristokratas iš pasiturinčios šeimos Johnas Brannxas, kurį vaidiną Johnas Malkovichius. Naujasis popiežius – melancholiškas, pavargęs nuo gyvenimo žmogus.

Netrukus naujai išrinktas popiežius įsivelia į konfliktą su teroristine grupuote. Karštų įvykių sūkuryje netikėtai iš komos nubunda pirmasis, žiūrovų jau pamiltas, popiežius. Tarp abiejų popiežių ima kilti įtampa. „Esame dviese, Johnai. Tau teks su manimi tartis“, – konkurentui sako pasveikęs popiežius. „Su velniu nesitariama“, – atkerta jam popiežiaus titulą perėmęs J. Malkovichius.

Seriale „Naujasis popiežius“ režisierius P. Sorrentino išlieka ištikimas savo kūrybiniam braižui – seriale netrūksta ironijos, užsėptų minčių ir dėmesio detalėms. Seriale analizuojamas Bažnyčios vaidmuo moderniame pasaulyje, jos reikšmė socio-politiniams įvykiams ir rodoma tai, ko tikimasi iš jos lyderių.

„Tuo metu, kai buvo montuojamas „Jaunasis popiežius“, Prancūzijoje vyko nemažai teroristinių atakų. Turėjau mintį iš komos nubudusį Lenny pavaizduoti kaip šventąjį, kaip žmogų, kuris gali prisikelti be aiškios medicininės priežasties. Tai, mano manymu, galėtų iškelti katalikybės fundamentalizmo rizikos prieš islamo fundamentalizmą, kuris tuo metu mūsų gyvenime buvo juntamas išties smarkiai, klausimą“, – apie dviejų popiežių idėją portalui „Vulture“ kalbėjo P. Sorrentino.

„Naujajame popiežiuje“ taip pat vaidina Silvio Orlando, Javier Cámara, Cécile de France, Henry Goodman, Ulrich Thomsen, Mark Ivanir, Yuliya Snigir ir Massimo Ghini. Kūrėjai praneša, jog seriale pasirodys ir aktorė Sharon Stone bei atlikėjas Marilyn Mansonas.

2016-aisiais sukurtą serialą „Jaunasis popiežius“ 2017-aisiais taip pat rodė LRT TELEVIZIJA.

Serialas „Naujasis popiežius“ per LRT TELEVIZIJĄ bus rodomas nuo vasario 17 d., pirmadieniais, 23 val. 14 dienų po kiekvienos serijos pasirodymo ją bus galima pažiūrėti ir LRT Mediatekoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi