Naujienų srautas

Veidai2020.01.31 18:17

Ant raudonojo M.A.M.A. 2019 kilimo – svečių mados šou

LRT.lt 2020.01.31 18:17

Apdovanojimų M.A.M.A 2019 vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinko ryškiausi šalies atlikėjai bei pramogų pasaulio atstovai. Ne mažiau dėmesio nei ceremonija sulaukė ir apdovanojimų raudonasis kilimas – kai kurie svečiai šiam vakarui ruošėsi kelias savaites, įvaizdžius patikėjo žymiausiems dizaineriams ir stilistams.

Jau ne vienerius metus M.A.M.A apdovanojimai vadinami ne tik muzikos, bet ir mados švente – panašių renginių, kur galima iškilmingiau pasipuošti per metus įvyksta vos keli, todėl vos gavę progą renginio svečiai pasistengia išsiskirti ir atrodyti įsimintinai.

Viešnių suknelės – viena už kitą gražesnės, vienos spinduliuojančios seksualumą, kitos – eleganciją ir iš mados neišeinančią klasiką, kurios reikalavo kvietimuose nurodytas aprangos kodas „Black Tie“.

„Black Tie“ sufleravo, kad vakaro viešnios turėtų vilkėti ilgą, kelius dengiančią ar žemę siekiančią suknelę arba ilgą sijoną, rankoje telpančią rankinę, o vyrai pirmenybę turėtų teikti juodam smokingui ar panašaus tipo vakariniam kostiumui.

Žinoma, aprangos kodo interpretacijų būta visokių – vieni atlikėjai stengėsi, kad jų šio vakaro apranga atspindėtų ir jų kuriamą muziką ar kasdienį stilių, kai kurios viešnios nutarė pamaištauti ir pasirinko itin trumpas sukneles, kitos nenorėdamos likti nepastebėtomis puošėsi pūstomis ar ilgą šleifą turinčiomis suknelėmis.

Atlikėjas Vidas Bareikis pasipuošė margu kostiumu, kurį sakė pasisiuvęs iš senos mamos suknelės.

Ant raudonojo kilimo buvo galima išvysti ir žymiausių šalies dizainerių kūrybos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą