Naujienų srautas

Veidai2020.01.28 10:26

Saulius Prūsaitis prisiminė vaikystės žiemą: daug daug sniego ir gumbas pakaušyje

LRT.lt 2020.01.28 10:26

Septintą kartą rengiamo LTeam žiemos festivalio dalyviai be gausybės varžybų ir turnyrų dar galės mėgautis ir nemokamu Sauliaus Prūsaičio koncertu, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Kas yra buvę mano koncertuose, jau žino, kad mes iš kepurės traukiame staigmenas kaip triušius. Tai ir šis kartas nebus išimtis“, – intrigavo vasario 1-ąją nuo 19 val. Druskininkų „Snow arenoje“ koncertuosiantis dainininkas.

Šventinis savaitgalis kurorte prasidės jau penktadienį – sausio 31-ąją vyks kino seansų vakaras, kurio metu bus parodyti du sporto dokumentikos filmai. O štai vasario 1-2 dienomis festivalio dalyviai galės nemokamai išbandyti net 30 sporto veiklų, laimėti prizų, stebėti intriguojančias bėgimo ir sniego tinklinio varžybas ar sporto talismanų konkursą.

Prieš visai šeimai skirtą šventę LTOK.lt trumpai, bet smagiai su S. Prūsaičiu pasišnekučiavo apie dainininko žiemos pramogas vaikystėje ir Druskininkuose vyksiantį koncertą.

– Vaikystė ir žiemos pramogos. Su kuo jums asocijuojasi šie žodžiai?

– Su žiemos atostogomis mokykloje, giedru dangumi, daug daug sniego ir gumbu pakaušyje.

– Ar prisimenate kokių nors nutikimų žiemą? Galbūt esate lipęs ant užšalusio ežero ledo ir įlūžęs? O galbūt su rogutėmis „įsimintinų“ avarijų yra nutikę?

– Su rogutėmis nesu įlūžęs. Įlūžau vienas. Rogutės liko sausos. Kitą kartą įlūžau su kailiniais. Mažiau pasisekė. Bet išsikapsčiau. Taigi, esu porą kartų įlūžęs.

– Kai Lietuvoje dabar žiemą žydi žibutės, ar vykstate žiemos vaikytis į kitas kalnų šalis?

– Paskutinius kelerius metus žiema man virto pačiu darbymečiu, todėl prabangos atostogauti žiemos kurortuose neturiu. Bet vis dažniau pamąstau apie tokias atostogas, todėl ateityje – tikrai.

– Ar mėgstate slidinėti? Ir kurį įrankį renkatės – slides ar snieglentę?

– Aš slidinėti nemėgstu, aš mėgstu čiuožti. Visomis formomis (šypteli).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi