Naujienų srautas

Veidai2020.01.27 18:17

Kobe Bryanto ir aistringo Los Andželo „Lakers“ gerbėjo Jacko Nicholsono pažintis prasidėjo nuo pokšto

LRT.lt 2020.01.27 18:17

Po legendinio NBA krepšininko Kobe Bryanto žūties aviakatastrofoje, jo bičiuliai ir pažįstami reiškia apmaudą, užuojautą šeimai ir toliau dalijasi prisiminimais. Aktorius, „Oskaro“ laureatas bei aistringas Los Andželo „Lakers“ gerbėjas Jackas Nicholsonas „CBS News“ papasakojo smagią jo ir Kobe pažinties istoriją.

„Pirmą kartą susitikus nusprendžiau jį kiek paerzinti. Padaviau jam krepšinio kamuolį ir paklausiau, ar nori, kad ant jo pasirašyčiau. Jis pažvelgė į mane tarsi būčiau beprotis“, – savo ir tada dar devyniolikmečio K. Bryanto pažinties istoriją prisiminė J. Nicholsonas.

Žinia apie NBA legendos žūtį jį labai paveikė: „Tai labai liūdnas įvykis, palikęs tam tikrą tuštumą. Buvau įpratęs su juo šnekučiuotis, matyti jį žaidžiantį. Rodos, vis dar matau jį pašokantį ir metantį į krepšį. Manau, kad visi jo pasiilgsime ir niekada neužmiršime. Jis buvo ypatingas.“

J. Nicholsonas buvo ištikimas Los Andželo „Lakers“ gerbėjas, nuolat įsigydavęs sezono bilietus vienoje iš „Staples Center“ arenos ložių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą