Naujienų srautas

Veidai2020.01.24 17:19

Courtney Cox pasidalino nematyta nuotrauka, daryta prieš pat paskutinę „Draugų“ seriją

LRT.lt 2020.01.24 17:19

Aktorė Courtney Cox sužadino gerus prisiminimus visiems serialo „Draugai“ gerbėjams. Ji pasidalino dar nepublikuotu kadru, kuriame prieš pat paskutinę seriją įsiamžino visi šeši aktoriai.

„Paskutinė vakarienė prieš filmuojant paskutinę seriją 2004-ųjų sausio 23 d.“ – taip prie nuotraukos parašė C. Cox. Kadre – visi šeši seriale draugus vaidinę aktoriai: Lisa Kudrow, Matthew Perry, Jennifer Aniston, David Schwimmer Matt LeBlanc ir pati C. Cox.

Nuotrauką jau pamatė daugiau nei du milijonai žmonių, dešimtys tūkstančių paliko komentarus. Sureagavo ne tik serialo gerbėjai, bet ir aktoriai.

Prieš kelis mėnesius „draugai“ socialiniame tinkle „Instagram“ jau buvo apsikeitę smagiomis žinutėmis. Tai įvyko po to, kai prie socialinio tinklo prisijungė aktorė Jennifer Aniston.

„Sveika prisijungus prieš socialinių tinklų pasaulio... Tau čia patiks“, – rašė aktorė ir geriausia J. Aniston draugė Courteney Cox. Panašiais žodžiais pirmojoje serialo serijoje C. Cox herojė Monika pasveikino J. Aniston heroję Reičel pradėjus savarankišką gyvenimą toli nuo tėvų ir sužadėtinio.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi