Naujienų srautas

Veidai2020.01.23 19:37

Apdovanojimų „Žmonės 2020“ raudonuoju kilimu žengę svečiai papasakojo, ką apdovanotų jie

LRT.lt 2020.01.23 19:37

Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (LNOBT) ketvirtadienio vakarą surengti apdovanojimai „Žmonės 2020“, į kuriuos atvyko gausus būrys kultūros, sporto, žiniasklaidos, politikos ir visuomenės atstovų. Kai kurie jų – pretendentai gauti nugalėtojo statulėlę vienoje iš aštuonių nominacijų, kiti atvyko pasigrožėti reginiu.

Į teatrą, kur teikiami apdovanojimai „Žmonės 2020“ svečiai pradėjo rinktis likus valandai iki ceremonijos pradžios. LNOBT fojė buvo ištiestas raudonasis kilimas, kuriuo žengė pasipuošę ir pasitempę svečiai. Vieni laikėsi kvietimuose nurodyto „Black Tie“ aprangos kodo, kiti jį interpretavo savaip ir stengėsi išsiskirti.

Vis dėlto, visiems susirinkusiems buvo smalsu, kam gi šį vakarą atiteks nugalėtojų laurai, o portalas LRT.lt pasiteiravo, kas gi svečių nuomone verčiausi apdovanojimų. O galbūt žmonės, kuriuos apdovanotų jie šį vakarą nenominuoti?

Šiuo metu motinystės atostogose esanti LRT žurnalistė ir televizijos laidų vedėja Eglė Daugėlaitė sakė, kad apdovanojimą skirtų drabužių pardavimų platformos „Vinted“ įkūrėjai Mildai Mitkutei už tai, kad „Vinted“ tapo pirmuoju Lietuvos „vienaragiu“. Taip vadinami itin sėkmingi startuoliai, kurių rinkos vertė viršija 1 mlrd. eurų – Lietuvoje to padaryti nebuvo pavykę nė vienam startuoliui.

Tiesa, apdovanojimą „Žmonės 2019“ M. Mitkutė gavo praėjusiais metais ir šiemet ji – komisijos narė. Tačiau E. Daugėlaitė svarstė, kad už pasiekimus ji turėtų būti pagerbta ir dar kartą.

„Jei reikėtų apdovanoti ką nors iš sporto pasaulio, apdovanočiau Daną Rapšį, taip pat žinau, kad nominuotas yra ir Marius Jakulis Jason, kuris buvo apdovanotas ir LRT Metų apdovanojimuose. Svarbiausia, kad žmonės nelieka pamiršti ir yra pastebėti“, – portalui LRT.lt sakė E. Daugėlaitė.

LNOBT direktoriui Jonui Sakalauskui ilgai galvoti, ką apdovanotų jis nereikėjo. „Labai palaikau savo profesijos žmones, tad, žinoma, labai džiaugiuosi operos solistės Asmik Grigorian pasiekimais. Taip pat labai svarbus laimėjimas pelnytas Venecijos bianalėje, kurį pelnė Lina Lapelytė, Vaiva Grainytė, Rugilė Barzdžiukaitė“, – sakė LNOBT vadovas.

Ilgai galvos nesuko ir atlikėja Monika Linkytė – mylimiausiu metų žmogumi pretenduoja tapti jos bičiulė, „influencerė“, LRT TELEVIZIJOS laidos „Unikalios mamos“ vedėja Indrė Stonkuvienė. „Visa mano širdis ir palaikymas šį vakarą jai. Aš labai mūsų draugyste ir tuo, kad ji sugeba įkvėpti tiek daug moterų ir skleisti tą labai gerą jausmą“, – sako M. Linkytė.

O menininkė Monika Dirsytė palaiko savo kraštietį iš Panevėžio kilusį plaukiką D. Rapšį. „Už jo valią, už jo ambiciją. Šių savybių palinkėčiau kiekvienam 2020-aisiais,“ – šypsojosi ji.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi