Naujienų srautas

Veidai2020.01.23 16:50

Lietuvių numylėtinis Salvadoras Sobralis „Netflix“ filme apie „Euroviziją“ vaidins gatvės dainininką

LRT.lt 2020.01.23 16:50

Duodamas interviu Portugalijos televizijos laidai „Prova Oral“ dainos „Amar pelos dois“ atlikėjas, 2017 m. „Eurovizijos“ nugalėtojas Salvadoras Sobralis prasitarė nusifilmavęs keliose būsimo „Netflix“ filmo apie „Euroviziją“ scenose, rašo „Euroviziją“ naujienų tinklaraštis „Wiwibloggs“.

Praėjus keletui mėnesių po to, kai 2018-ųjų „Eurovizijos“ laimėtoja iš Izraelio Netta Barzilai patvirtino sutikusi filmuotis, turime ir antrąjį konkurso nugalėtoją, prasitarusį apie tokį karjeros posūkį.

S. Sobralis sakė, kad jam skirtas gatvės muzikanto vaidmuo. Dainininkas taip pat prasitarė, kad filmas turi pasirodyti gegužę – „Eurovizijos“ mėnesį. Tiesa, nei IMDB nei oficialioje „Netflix“ svetainėje filmo premjeros data kol kas nenurodoma.

„Buvau pakviestas filmuotis filme „Eurovizija“ (angl. „Eurovision: The Movie“) su Willu Ferrelliu, – televizijos laidoje sakė dainininkas. – Nuvykau ir nusifilmavau kartu su Willu, Rachel McAdams ir Pierce Brosnanu. Mano užduotis buvo pagroti pianinu ir padainuoti. Filmas pasirodys gegužės mėnesį [2020 m.]. Tai rimtas projektas.“

S. Sobralis taip pat patvirtino, kad atliko gatvės muzikanto vaidmenį. „Netflix“ pasirašė sutartį su Lisabonoje gyvenančiu muzikantu dėl vienos scenos, kurioje jis turėjo groti pianinu ir dainuoti. Visgi filmavimo metu prodiuseriai paprašė S. Sobralio nusifilmuoti dar vienoje scenoje, kur jis kalbasi su Willu Ferrelliu. Deja, dainininkas nusprendė griežtai laikytis kontrakto, todėl filme išvysime tik vieną epizodą su juo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi