Veidai

2020.01.26 08:34

Apie braškančią santuoką prabilusi Ieva Zasimauskaitė tiki gera pabaiga ir prisipažįsta svajojanti apie vaikus

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.01.26 08:34

Nuoširdumu scenoje spinduliuojanti dainininkė Ieva Zasimauskaitė lygiai tokia pati ir gyvenime, tačiau LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pažymi, kad nuoširdumas nesusideda vien iš gerų emocijų. „Esu padariusi daug blogo ir dabar atpirkinėju nuodėmes“, – sako atlikėja. Neseniai apie santuokos krizę paskelbusi pašnekovė dabar atskleidžia galvojanti apie motinystę.

2020 metų nacionalinę atranką į „Euroviziją“ kartu su Gabrielė Martirosian ir Giedriumi Masalskiu pasiryžusi vesti I. Zasimauskaitė priėmė ir „Labo ryto“ iššūkį – šeštadienį kartu su Ignu Krupavičiumi vedė LRT žiūrovų itin mėgiamą rytinę šeštadienio laidą „Labas rytas, Lietuva“.

2018 metais „Eurovizijos“ dainų konkurse Lietuvai atstovavusi dainininkė neslėpė, kad jaunasi – jaudulys nedingsta ir per „Eurovizijos“ atrankų filmavimus, tačiau I. Zasimauskaitė pažymi, kad kalbindama atrankų dalyvius „žaliajame kambaryje“ jaučiasi gerai ir tikisi iki tiesioginės transliacijos įgusti vesti pokalbius dar labiau.

Kaip ir visada, laidos „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovai svečiui galėjo užduoti klausimus – I. Zasimauskaitė jų sulaukė itin daug.

Paklausta, ar ir gyvenime jai pavyksta išlaikyti scenoje rodomą nuoširdumą, atlikėja sako, kad pavyksta, tačiau juk nuoširdumas – ne vien teigiamos emocijos.

„Būna, ir pykstu, ir liūdžiu, ir verkiu. Kokia aš scenoje, tokia ir gyvenime – nėra dviveidiškumo. Man kartais net sako, ar negali scenoje būti kitokia, labiau žvaigždiškesnė atlikėja? Negaliu, tokia esu, kodėl turiu meluoti?“ – teigia ji.

Esu padariusi daug blogo ir dabar atpirkinėju nuodėmes. Bet esu to požiūrio, kad visąlaik gali atsistoti ir judėti į priekį, kad ir ką esi blogo padaręs gyvenime.

Švelni ir jautri dainininkė prisipažįsta tikrai mokanti pykti, ir nors lėkštės dar nėra sudaužiusi, yra metusi daiktą ir net ne kartą trenkusi.

Skyrybas išgyvenanti Ieva Zasimauskaitė: tikra meilė niekada nežūna

„Esu padariusi daug blogo ir dabar atpirkinėju nuodėmes. Bet esu to požiūrio, kad visąlaik gali atsistoti ir judėti į priekį, kad ir ką esi blogo padaręs gyvenime“, – pabrėžia ji.

Laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje I. Zasimauskaitė atskleidė ir tai, kokios svajonės slypi jos širdyje. Viena jų – atidaryti restoraną. Pašnekovė taip pat prasitarė planuojanti kurti savo kanalą „YouTube“ platformoje ir ten dalytis mintimis ir patirtimis apie vegetarišką virtuvę, o gal kada nors ir parašyti apie tai knygą.

Niekada mėsos atsisakyti negalvojusi I. Zasimauskaitė sako taip padaryti nusprendusi taip pat dėl knygos – į rankas pakliuvus leidiniui, kuris paaiškino, kuo vegetarizmas gali būti naudingas žmogaus kūnui, mergina nusprendė pabandyti.

Net po mirties ar skyrybų, jei tai buvo tikra, išliks. Tikiuosi, kad kada nors mes labai stipriai vienas kitą apkabinsime ir viskas bus taip, kaip kažkada buvo.

„Buvau visiška mėsėdė. Tris kartus per dieną – mėsa. Jokių daržovių, kruopų, grūdų. Valgydavau kiaulės kojas, spirgus, lašinius – kaip valgo vyrai, taip ir aš valgydavau. Man nebuvo gaila gyvūnų – nuo vaikystės buvo sakoma, kad gali valgyti mėsą, ir tai atrodė normalu.

Bet per laiką supratau, kad tai man kenkia, kad ligos – nuo mėsos. Ir stebuklas – atsisakiau mėsos ir nesergu. Visus tuos metus, kai nevalgau mėsos, nesergu pūlinga angina, kuria nuolat sirgdavau. Organizmas susitvarkė“, – pasakoja ji.

Dar viena I. Zasimauskaitės svajonė – turėti vaikų. Muzikantė prisimena, kad būdama 13-os svajojo net apie penkis vaikus, tačiau dabar džiaugtųsi, jei Dievas dovanotų nors vieną.

„Užauginti dorus vaikus, išmokyti juos to, ką moku pati. Man dabar atrodo, kad turiu tobulėti kaip asmenybė, kad galėčiau tą pavyzdį parodyti ir savo vaikams“, – apie savo gyvenimo tikslą kalba ji.

Neseniai apie braškančią santuoką su Mariumi Kiltinavičiumi prabilusi atlikėja teigia vis dar tikinti, kad tikra meilė niekada nežūva.

„Net po mirties ar skyrybų, jei tai buvo tikra, išliks. O meilė gali būti ir broliška, ir visokia kitokia. Aš tikiuosi, kad kada nors mes labai stipriai vienas kitą apkabinsime ir viskas bus taip, kaip kažkada buvo“, – sako ji.

Plačiau – laidos įraše.

Parengė Indrė Česnauskaitė.

Skyrybas išgyvenanti Ieva Zasimauskaitė: tikra meilė niekada nežūna
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.