Veidai

2020.02.29 20:56

Naujasis projektas „Dainuok su manim“ prasidėjo intriga – keturi dalyvaujantys atlikėjai nusimetė kaukes

LRT.lt2020.02.29 20:56

Šeštadienio vakarais per LRT TELEVIZIJĄ su žiūrovus prie televizorių vilioja naujas projektas „Dainuok su manim“. Į studiją su kaukėmis žengę keturi žinomi atlikėjai atskleidė savo tapatybes ir drauge dainuoti kvietė jaunuosius dainorėlius. Susikūrė pirmosios keturios poros, dalyvausiančios netrukus užvirsiančiose muzikinėse kovose.

Ant projekto scenos pasirodė dvylika vaikų, pademonstravusių savo talentus, tačiau tik keturiems iš jų nusišypsojo laimė ir žinomi šalies atlikėjai, vakaro pradžioje pasislėpę po kaukėmis, pakvietė juos dainuoti duetu.

Visi atlikėjai pasirodę pirmojoje laidoje yra išbandę net ir didžiąją „Eurovizijos“ sceną. Jurijus Veklenko Lietuvai atstovavo pernai, Ieva Zasimauskaitė – užpernai, o 2015-aisiais į konkursą važiavo Monika Linkytė, dainavusi su Vaidu Baumila. Vienas iš šiai porai pritarusių vokalistų – Dainotas Varnas.

Jau visai netrukus išvysime ir šeštadienio vakarą susikūrusius duetus – Vegą Kavaliauskaitę ir Jurijų, Rusnę Varanavičiūtę ir Dainotą, Onutę Mingę Slušnytę ir Ievą Zasimauskaitę bei Kristupą Kerulį ir Moniką. Tačiau prieš tai, kitą šeštadienį, kovo 7-ąją, susikurs dar keturi duetai.

Viso vakaro metu apsispręsti žvaigždėms padėjo patariamąjį balsą turinti komisija: kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė, LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys ir muzikantas, kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano. Daugiausiai komisijos prireikė M. Linkytei, kuriai partnerį išrinko projekto teisėjai.

Projekto vedėjai – TV žiūrovų numylėtinė Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir kiek vėliau prie jos prisijungsiantis žiūrovų taip pat jau pasiilgtas Giedrius Savickas.

„Dainuok su manim“ – naujas LRT TELEVIZIJOS projektas, kurio ašimi taps talentingų vaikų ir ryškiausių Lietuvos žvaigždžių duetų konkursas.