Naujienų srautas

Veidai2020.01.22 17:24

Naujas meilės romanas – Inga Valinskienė ir Andrius Tapinas parašė bendrą knygą

LRT.lt 2020.01.22 17:24

„Vilniaus knygų mugėje kartu su Inga Valinskiene pristatysime mūsų bendrą meilės romaną“, – žinią apie naują knygą savo socialiniame tinkle pranešė žurnalistas ir televizijos laidų vedėjas Andrius Tapinas.

„Meilė, kurios nemylėjau“, pasak A. Tapino, meilės romanas, parašytas dviem skirtingais požiūriais, mintimis ir balsais.

Jis pasakoja apie tai, kaip išorėje pasitikintis savimi ir be galo populiarus sėkmės mokytojas ir socialinių tinklų žvaigždė Joris Vilkaitis blaškosi tarp moterų, ieškodamas tos vienos tikrosios. Ir tampa žaidimo elementu Gerdai Šeputienei, godžiai gyvenimą geriančiai moteriai, mėginančiai atsigauti nuo patirtų tragedijų ir išdavysčių.

Naujasis romanas jau iškeliavo į spaustuvę ir netrukus bus pristatytas Vilniaus knygų mugėje.

A. Tapinas yra knygų „Prezidentas“, „Vilko valanda“ ir „Maro diena“ autorius, o kartu su Tomu Mitkumi parašė knygą „Vilko valanda. Sidabras. Nuotykai Arizonoje“.

Be to, su kitu LRT TELEVIZIJOS laidos „Auksinis protas“ vedėju Arūnu Valinsku išleido ir tris „Auksinio proto“ knygas – žaidimus. Tačiau I. Valinskienei šis romanas – jos kaip rašytojos debiutas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi