Naujienų srautas

Veidai2020.01.21 17:14

Ozzy Osbourne`as prabilo apie sunkius pastaruosius metus: jam diagnozuota Parkinsono liga

LRT.lt 2020.01.21 17:14

Buvęs grupės „Black Sabbath“ narys, atlikėjas Ozzy Osbourne`as pranešė sergantis Parkinsono liga, kuri jam buvo diagnozuota praėjusį vasarį po to, kai atlikėjas nugriuvo ir jam buvo atlikta operacija, rašoma „People.com“.

O. Osbourne`as ir jo šeimos nariai laidos „Good Morning America“ (liet. „Labas rytas, Amerika“) metu atvirai papasakojo apie atlikėjo sveikatos būklę. „Šie metai mums buvo labai sunkūs“, – kalbėjo 71-erių O. Osbourne`as, kuriam buvo diagnozuotas plaučių uždegimas.

Sirgdamas jis nesėkmingai griuvo, atlikėjui buvo atlikta kaklo operacija. O. Osbourne`as papasakojo, kad netrukus po to jam buvo diagnozuota Parkinsono liga. Tai – nervų sistemos sutrikimas. Kaip sakė pats atlikėjas, jis šiuo metu ligą gydosi vaistais.

Metus liga sergantis atlikėjas sako pajutęs, kad atėjo metas gerbėjams papasakoti apie savo sveikatą. „Nemoku laikyti paslapčių. Nebegaliu slėptis, nes nebeturiu pasiteisinimų“, – sakė jis.

Vis dėlto O. Osbourne`as sakė norintis sugrįžti ant scenos, mat gerbėjai ir muzika jam – tarsi oras. „Tikiuosi, jie mane palaikys, nes man jų reikia“, – taip apie savo gerbėjus atsiliepė atlikėjas.

LRT.lt primena, jog buvęs „Black-Sabbath“ vokalistas pernai kelis sykius dėl sveikatos problemų atšaukė savo gastroles Europoje. Neseniai jo dukra paneigė žiniasklaidoje paplitusius metus, kad jos tėvas guli mirties patale.

„Ne paslaptis, kad mano tėvui buvo sunkūs metai, jei kalbėtume apie jo sveikatą. Tačiau, po paraliais, dar kartą, tai visiška nesąmonė“, – pykčio dėl gandų neslėpė 35-erių Kelly.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi