Naujienų srautas

Veidai2020.01.20 11:56

Nuo karališkų pareigų atsitraukiantys princas Harry ir Meghan Markle – „Netflix“ kūrėjų akiratyje

LRT.lt 2020.01.20 11:56

Jungtinių Valstijų interneto televizija „Netflix“ susidomėjo Didžiosios Britanijos karališkoje šeimoje oficialių pareigų atsisakiusiais Princu Harry ir jo žmona Meghan Markle. Kūrėjai pranešė besidomintys galimu bendradarbiavimu su karališkosios šeimos nariais, rašo „The Independent“.

Oficialių karališkų pareigų atsisakyti nutarę princas Harry ir Meghan Markle nuo šiol galės sudaryti įvairias komercines sutartis ir sekti Baracko ir Michelle Obamų pėdomis, kurie prisidėti prie „Netflix“ televizinių projektų sutiko 2018 m.

Kalbėdamas Los Andžele vykusiame renginyje „Netflix“ turinio vadovas Tedas Sarandosas neslėpė susidomėjimo karališkosios šeimos atstovais. „Taip, žinoma. Kas tuo nesusidomėtų?“ – kalbėjo „Netflix“ atstovas.

Kaip rašo „The Independent“, M. Markle jau yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su „Disney“ kompanija. M. Markle taps filmo įgarsintoja, o gautas jos atlygis nukeliaus jos globojamai labdaros drambliams organizacijai.

Princas Harry kino industrijoje taip pat ne naujokas – prieš kurį laiką jis pranešė su Oprah Winfrey kuriantis dokumentinį serialą apie psichikos sveikatą.

Tai – ne pirmasis „Netflix“ siekis ekrane pavaizduoti Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos gyvenimą. 158 mln. auditoriją turinti platforma jau gali pasigirti sėkmingu pavyzdžiu – didelio susidomėjimo sulaukusiu serialu „The Crown“, kuriame vaizduojamas karalienės Elžbietos II-osios karaliavimas.

LRT.lt primena, jog kaip aktorė Meghan Markle išgarsėjo suvaidinusi seriale „Kostiumuotieji“ (angl „Suits“), kurį išvysti galėjo ir LRT TELEVIZIJOS žiūrovai.

M. Markle jame filmavosi 8 sezonus. 2015 m., pradėjusi susitikinėti su Didžiosios Britanijos princu Harry, po dvejų metų ji paskelbė paliekanti filmavimo aikštelę.

2017-ųjų pabaigoje pasaulis išgirdo apie jos ir princo sužadėtuves. Meghan tėvas seriale, aktorius Wendellas Pierce‘as žiniasklaidai atskleidė, jog filmavimo grupė apie prasidėjusį romaną sužinojo gana greitai.

„Aš negalėjau tuo patikėti tol, kol nepamačiau filmavimo aikštelėje besisukiojančio britų specialiosios tarnybos MI-5 agento. Meghan būdavo akivaizdžiai laiminga, ji visa švytėjo. Neabejoju, kad ji myli jį“, – kanalui „Extra“ pasakojo W. Pierce`as.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi