Veidai

2020.01.18 08:06

Katerinos Voropaj patarimas geram rytui: kokia diena belauktų, nereikia galvoti, kaip bus sunku

Šokėja, choreografė, neseniai praūžusio LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvė Katerina Voropaj rytais ilgai nesnaudžia ir į darbą susiruošia per pusvalandį. Kadangi mėgsta pamiegoti ilgiau, ryto ritualus jai tenka atlikti paskubomis. Be dušo ir stiklinės karšto vandens su citrina dienos pradžios neįsivaizduojanti šokėja įsitikinusi: ryte svarbiausia tikėti, kad viskas bus gerai.

„Mano rytas prasideda nuo šilto vandens su citrina, po jo seka puodelis kavos, tuomet, žinoma, dušas, pasilepinimai kremais, o tada jau paskubomis išsiruošiu į darbą“, – apie savo dienos pradžią LRT RADIJUI pasakoja K. Voropaj.

Šokėja iš lovos dažniausiai išlipa apie pusę 8–8 val. ryto, ir tai padaro vos suskambus pirmam žadintuvo signalui. „Vartytis lovoje neturiu galimybės, bet jei turėčiau, tikrai pasivartyčiau“, – šypteli šokėja.

Ji sako viską mėgstanti daryti greitai, todėl rytinis susiruošimas į darbą trunka vos pusvalandį. „Kitaip tektų keltis anksčiau, o kadangi labai mėgstu pamiegoti ilgiau, susisuku per pusvalandį ir tada bėgte į darbą“, – pasakoja K. Voropaj.

Tiesa, kartais šokėja nesuspėja papusryčiauti, todėl pirmąjį dienos patiekalą valgo automobilyje. „Jei netyčia atsikeliu anksčiau, būtinai pavalgau. Tačiau jei nepavyksta, ką nors įsimetu ir pavalgau, kol stoviu spūstyse, o kartais tenka ir laukti pietų“, – sako K. Voropaj.

Kad dienos pradžia būtų sklandi, K. Voropaj pataria atsikelti, pasižiūrėti į veidrodį, nusišypsoti ir dar kartą pamilti save. „Kokia sunki diena belauktų, reikia nusiteikti teigiamai ir negalvoti, kaip bus sunku, o galvoti, kad viskas bus gerai“, – sako šokėja.

Visas pokalbis – laidos įraše.