Naujienų srautas

Veidai2020.01.14 21:30

Su kamufliažiniais marškiniais ant scenos pasirodęs Jurijus priminė „Eurovizijoje“ duotą pažadą

LRT.lt 2020.01.14 21:30

„Jau visai nedaug trūksta, kad pažadas būtų visiškai ištesėtas“, – portalui LRT.lt sako atlikėjas Jurijus Veklenko, praėjusiais metais Lietuvai atstovavęs Izraelyje vykusioje „Eurovizijoje“. Viešėdamas Tel Avive jis pažadėjo, kad grįžęs į Lietuvą įstos į Šaulių sąjungą.

Minint Laisvės gynėjų dieną surengtame paramos Ukrainai koncerte „Kartu iki pergalės“ pasirodė ir Jurijus, vilkėjęs militaristinio stiliaus drabužiais. Tai priminė jo pažadą įstoti į Šaulių sąjungą, duotą dar praėjusių metų gegužę.

„Šaulių sąjungai jau priklausantis atlikėjas Gabrielius Liaudanskas-Svaras sakė, kad atėjus laikui nenori būti mėmė. Mane taip pat žavi mintis, kad prireikus, galėčiau stoti už tėvynę“, – sako Jurijus, ne kartą minėjęs, kad jam patinka kariška stiprybė bei disciplina.

Savo pažado Jurijus nepamiršo ir planų nepakeitė. „Paraiška jau paduota, tik visų formalumų sutvarkyti dar nespėjau, trūksta sveikatos pažymos. Todėl kol kas negaliu duoti priesaikos. Tikiuosi, kad artimiausiu metu pažadas jau bus galutinai ištesėtas“, – patikina jis.

Jurijus jau anksčiau ne kartą yra pasakojęs apie savo kariškus pomėgius ir apie tai, kad mėgsta dėvėti militaristinio stiliaus drabužius, vaikšto su kariška kuprine, papuošta Vyčiu, ne kartą lankėsi šaudykloje.

Paramos Ukrainai koncertas „Kartu iki pergalės“: vardan kilnaus tikslo susivieniję atlikėjai, teletiltas tarp dviejų šalių ir vaizdai iš fronto taško

Vaikystėje ir paauglystėje sportu nesidomėjęs vyras pripažino – kai užaugęs pradėjo nuolat lankytis sporto salėje, pradėjo intensyviai domėtis karyba, kuri žavėjo nuo mažens. Kariuomenėje tarnauti Jurijui neteko dėl sveikatos problemų – prieš kelerius metus jis susilaužė stuburą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi