Naujienų srautas

Veidai2020.01.14 07:40

„Eurovizijos“ gerbėjai pasaulyje vis dar negali pamiršti jautraus Ievos Zasimauskaitės pasirodymo

LRT.lt 2020.01.14 07:40

„Eurovizijos“ naujienų tinklaraščio kūrėjai prisiminė 2018 m. Lisabonoje vykusiame dainų konkurse Lietuvai atstovavusią Ievą Zasimauskaitę ir jautriai jos atliktą dainą „When We`re Old“. Apžvalgininkai sako, jog iki šiol graudinasi stebėdami Ievos pasirodymą. Jie susisiekė ir su Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovu Audriumi Giržadu, kuris sako, jog savo daina tikinti Ieva įtikino ir kitus.

Tinklaraščio „EscXtra“ apžvalgininkai, tarp kurių – atstovai net iš 22 dainų konkurse dalyvaujančių šalių, prisiminė Lietuvos pasirodymą 2018 m. Lisabonoje, Portugalijoje vykusioje „Eurovizijoje“. Kaip rašė teksto autorius Mattas Bakeris, į „Euroviziją“ atvykusiai Lietuvos delegacijai buvo nelengva įkalbėti Lisabonoje dirbančią komandą, kad ši iki galo išpildytų scenografinius pasirodymo sprendimus.

Pagyrų I. Zasimauskaitės pasirodymo scenografijai ir dizainui negailintis apžvalgininkas Lietuvos pasirodymą gyrė ir už finalinę pasirodymo sceną, kurioje I. Zasimauskaitė dainos žodžius tarė žiūrėdama savo vyrui į akis. Kaip rašo autorius, prismindamas šią sceną jis dar ir šiandien susijaudina.

Domėdamasis pasirodymo sėkme, „Eurovizijos“ apžvalgininkas kreipėsi į LRT vyriausiąjį prodiuserį, ilgametį Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovą A. Giržadą. „Pirmą sykį išgirdęs Ievos dainą pamaniau: oho! Ji buvo labai trapi ir jautri, bet svarstėme, ar ji tikrai tinka „Eurovizijai“. Juk visi žinome, kad „Eurovizija“ – didelė, spalvota garsių balsų, pašėlusios choreografijos, kinematografijos, ryškių šviesų ir sprogimų jūra.

Ar tokia tyli, jautri, trapi daina, kuri turėjo paliesti visų širdis, nepaskęs toje „Eurovizijos“ dainų ir pasirodymų jūroje? Ieva labai tikėjo savo daina, tad įtikino ir mus. Po pirmųjų repeticijų ir interviu Lisabonoje pamatėme, kad auditorija taip pat pastebėjo jos siunčiamą žinutę ir suprato dainą. Taigi žinojome, kad daina tiks dainų konkursui“, – interneto portale „EscXtra“ cituojamas A. Giržadas.

„Nors tai nebuvo aukščiausią vietą užėmęs Lietuvos pasirodymas, manau, kad ši daina – nuostabus meno kūrinys ir iki šiol pats stipriausias Lietuvos pasirodymas „Eurovizijoje“, – Ievos pasirodymą tame pačiame portale komentavo dar vienas „Eurovizijos“ naujienų apžvalgininkas Dan Niazi.

„Pamilau šią dainą tada, kai pirmą sykį ją išgirdau! Tiek muzika, tiek žodžiai įstrigo tiesiai į mano širdį ir liko joje iki šiol. <…> Kone kiekvieną kartą, kai ji (Ieva – LRT.lt) repetavo, aš graudinausi“, – nuomone apie Ievos pasirodymą 2018 m. „Eurovizijoje“ dalijosi „EscXtra“ apžvalgininkė Wivian Kristiansen.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi