Naujienų srautas

Veidai2020.01.13 11:08

Kino kritikų apdovanojimuose – Phoenixo padėka mamai ir Murphy`io raginimas nevaidinti erdvėlaivio

LRT.lt 2020.01.13 11:08

Šiąnakt kino pasaulio žvaigdės rinkosi į Santa Monikoje, Kalifornijoje vykusių kino kritikų adovanojimus, kur ant mėlynojo kilimo demonstravo akį traukiantį stilių ir pozavo fotoaparatų objektyvams. Renginyje netrūko ir pagyrų bei padėkos žodžių. Apdovanojimą pelnęs Joaquinas Phoenixas dėkojo mamai, o Eddie`s Murphy`s negailėjo patarimų jauniesiems kolegoms.

Geriausiu aktoriumi kino kritikų pripažintas „Džokeryje“ suvaidinęs Joaquinas Phoenixas atsiimdamas statulėlę dėkojo savo mamai už besąlygišką paramą ir tikėjimą.

„Turiu padėkoti savo mamai. Mama, tu visuomet buvai didžiausias mano įkvėpimas, net tada, kai mane iš kelio vedė savigaila. Tu niekada nenustojai manimi tikėti ir aš esu labai dėkingas tau už palaikymą“, – sakė „Džokeryje“ pagrindinį herojų Arthurą Flecką įkūnijęs aktorius.

Garbingą apdovanojimą J. Phoenixui įteikė tviskančia aukso spalva pasidabinusi aktorė Anne Hathaway, nominuota geriausios aktorės mini serialų ar televizijai kurtų filmų kategorijoje apdovanojimui.

Apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus atsiėmęs aktorius Eddie Murphy juokavo, kad per savo karjerą yra suvaidinęs pačių įvairiausių vaidmenų – policininką, nusikaltėlį, gydytoją, gyvūną. „Esu vaidinęs ir asilą. Kartą vaidinau net erdvėlaivį. Kai gatvėje prie manęs prieina jauni aktoriai ir klausia, ar turiu jiems patarimų, atsakau, kad niekada nevaidintų erdvėlaivio“, – atsiimdamas apdovanojimą juokavo aktorius.

Lipdama ant scenos geriausia komedijos žanro serialų aktore išrinkta serialo „Fleabag“ aktorė Phoebe Waller-Bridge už įkvėpimą dėkojo aktorei Jennifer Lopez. „Net nenutuoki, kiek daug savo darbu visai netikėtai gali įkvėpti kitus. Šį serialą įkvėpė Jeniffer Lopez“, – nominantė dėkojo ji J. Lopez.

J. Lopez taip pat dalyvavo renginyje. Aktorė buvo nominuota geriausia antraplane aktore už vaidmenį filme „Aferistės“ (angl. „Hustlers“), tačiau šios kategorijos apdovanojimą pelnė Laura Dern.

Geriausio filmo apvanojimą pelnė režisieriaus Quentino Tarantino juosta „Vieną kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time... in Hollywood“), geriausiu aktoriumi kino kritikai pripažino Joaquiną Phoenixą, o geriausia aktore tapo Renée Zellweger, įvertinta už vaidmenį filme „Džudė“ (angl. „Judy“).

Kino kritikų apdovanojimai dažnai vadinami „Oskarų“ pranašais. Jų metu dažnai ne tik nuspėjami „Oskarų“ nominantai, bet ir raudonojo kilimo svečiai.

Parengta pagal people.com ir CNN.

Kino kritikų apdovanojimų raudonojo kilimo akimirkos – galerijoje

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą