Naujienų srautas

Veidai2020.01.07 19:15

Į „Eurovizijos“ atrankos filmavimą su vyru atvykusi Ieva Zasimauskaitė vis dar stengiasi išsaugoti santuoką

LRT.lt 2020.01.07 19:15

Į antradienį vykstantį pirmąjį nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos filmavimą vieną iš jos vedėjų Ievą Zasimauskaitę atlydėjo vyras Marius Kiltinavičius. Nors pora jau kurį laiką kartu nebegyvena, jiedu santuoką vis dar stengiasi išsaugoti, o šįvakar ir mielai pozavo bendrai nuotraukai.

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvius žaliajame kambaryje kalbinsianti I. Zasimauskaitė prieš pat pirmąjį filmavimą LRT Didžiojoje studijoje atrodė nusiteikusi puikiai. Į Vilnių ją atlydėjo vyras Marius.

Paklausta, ar santykių krizė jau baigėsi, Ieva sakė, kad jiedu vis dar gyvena atskirai, tačiau dėl santykių ir toliau stengiasi. Tiesa, nė neįsivaizduoja, kuo visa tai baigsis.

„Aš nežinau, ar gera, ar bloga linkme juda, viskas gyvenime juda į gerą. Per šiuos metus aš supratau, kad niekada nespjauk į šulinį, niekada nesakyk „niekada“. Kategoriškai kalbėti nereikia, nes dievas juokiasi iš viso to ir sako: „Aš tau taip gyvenimą pakreipsiu ir tu nežinosi“. Šita situacija yra dar neišspręsta ir kai manęs klausia: „Ar jūs skiriatės, ar ne?“, aš sakau – nežinau kaip čia viskas bus, bet bus į gerą, mes tikrai liksim draugais“, – portalui LRT.lt sakė I. Zasimauskaitė.

I. Zasimauskaitė dar vasarą portalui LRT.lt pasakojo apie jos su Mariumi santuoką ištikusią krizę. Tiesa, skirtis jie neskubėjo ir susitarė, kad metus laiko vienas dėl kito stengsis. Gruodžio pabaigoje atlikėja teigė, kad su vyru kartu nebegyvena, tačiau dokumentų skyryboms jiedu nėra padavę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi