Naujienų srautas

Veidai2020.01.08 08:56

Moniką Pundziūtę-Monique ryte iš lovos pakelia tikslas: laikas jai – brangiausia valiuta

Nors retkarčiais nevengia pasimėgauti lėtu kavos gėrimu ir tingiu pasivartymu lovoje, atlikėja Monika Pundziutė-Monique sako, kad geriausiai jaučiasi tada, kai ją iš lovos verčia sąrašas dienos darbų. „Mėgaujuosi, kai nuo pat ryto turiu planų“, – sako vieversėliu save vadinanti dainininkė.

Kiekvieną rytą Monique tenka keltis skirtingu laiku ir skubėti į skirtingus darbus, todėl vieno rytinio ritualo jai turėti nepavyksta. Vis dėlto atlikėja sako neįsivaizduojanti ryto be gardžios kavos su pienu ir sporto. „Kadangi vakare sportuoti man sunku ir retai tai darau, ryte būtinai turiu pasportuoti. Dažniausiai tai būna arba boksas, arba bėgimas“, – LRT RADIJUI pasakoja 9 ryto ar net anksčiau treniruotę pradedanti atlikėja.

Ji prisipažįsta geriausiai besijaučianti tada, kai jos diena – suplanuota. „Dažniausiai keliuosi labai anksti ir mėgaujuosi tada, kai nuo pat ryto turiu planų. Esu vieversėlis. Nors mėgstu pasilepinti, pasižiūrėti ką nors smagaus, ramiai atsigerti kavos, dažniausiai darbai ir reikalai priverčia anksti keltis iš lovos“, – apie dienos pradžią pasakoja Monique.

Atlikėja juokauja, kad, jei organizmui nereikėtų, ji galėtų išvis nevalgyti. „Labai retai nutinka, kad mėgaujuosi maistu. Kadangi nemėgstu ilgai galvoti ir improvizuoti, ryte tiesiog išsiverdu kiaušinių ir suvalgau kažką šalia jų. Po pusryčių, jei įmanoma, suvalgau kažką saldaus, pavyzdžiui, sūrelį“, – pasakoja dainininkė.

Monique tikina, kad iš išlipti iš lovos geriausiai jai padeda tikslas. „Žinau, kad laikas yra brangiausia valiuta, kokią gali turėti“, – sako atlikėja ir priduria, kad mylima veikla yra geriausias kuras, rytais vedantis į priekį.

„Aš tikrai labai mėgstu dirbti, nes darau tai, ką noriu ir apie ką svajojau“, – sako atlikėja, šiemet dalyvausianti ir nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

Na, o kad kita dienos pradžia būtų sėkminga, Monique sako, jog svarbiausia – užmigti su geromis mintimis. „Manau, kad rytas priklauso nuo to, kaip užmiegi. Jei užmiegi su nerimu, pykčiais, tai rytas prasideda nuo tų neigiamų emocijų. Jeigu jas iki tol įmanoma išspręsti, tada rytas tampa šviežiu baltu lapu, ant kurio gali pradėti rašyti“, – įsitikinusi dainininkė.

Visas pokalbis – laidos įraše


LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi