Veidai

2020.01.03 11:42

Atlikėjo Ozzy Osbourne`o duktė neigia, kad jos tėvas guli mirties patale

Rasa Strimaitytė, ELTA, LRT.lt2020.01.03 11:42

Britų sunkiojo roko legendos Ozzy Osbourne‘o duktė Kelly neigia gandus, kad jos 71-erių metų tėvas guli mirties patale. Ji neseniai su tėvu leido laisvalaikį ir juokėsi, visa šeima pietavo ne namuose, rašė Kelly instagrame.

Moteris teigė buvusi apstulbusi, kai žiniasklaidoje perskaitė, kad jos tėvas miršta. „Ne paslaptis, kad mano tėvui buvo sunkūs metai, jei kalbėtume apie jo sveikatą. Tačiau, po paraliais, dar kartą, tai visiška nesąmonė“, – pykčio dėl gandų neslėpė 35-erių Kelly.

Buvęs „Black-Sabbath“ vokalistas pernai kelis sykius dėl sveikatos problemų atšaukė savo gastroles Europoje. Jis parkrito savo namuose Los Andžele, kai sveiko po sunkaus plaučių uždegimo, ir kelis mėnesius praleido ligoninėje.

LRT.lt primena, kad buvęs sunkiojo roko grupės „Black Sabbath“ vokalistas kalbėjo: „Kaip jūs tikriausiai žinote, o gal nežinote, metų pradžioje aš nesėkmingai griuvau (...). Mane operavo. Dabar mano sprande daugiau varžtų ir veržlių nei mano automobilyje. Aš nemirštu, aš atsigaunu. Tik tai truks šiek tiek ilgiau nei maniau.“

Liepą O. Osbourne‘as ketina išleisti naują albumą „Soul Sucka!“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt