Veidai

2020.01.03 14:09

Pirmąjį pagrindinį vaidmenį kine atlikusi Jurgita Jurkutė-Širvaitė: mano tobulas pasimatymas tęsiasi iki šiol

žiūrėkite vaizdo įrašą

Kino teatruose pasirodė lietuviška romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“. Pagrindinius vaidmenis juostoje atlikę aktoriai Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Leonardas Pabedonoscevas LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sako, kad ir jiems yra tekę eiti į aklą pasimatymą.

Romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“ pasakoja apie pradinių klasių mokytoją Liną, kuri svajodama sutikti tikrąją meilę ryžosi nueiti į aklą pasimatymą. Lina atrodo konservatyvi, bet viduje ji turi polėkio, trokšta tikro gyvenimo skonio.

Įkalbėta Tomo (akt. L. Pobedonoscevas) ji pasiduoda netikėtai avantiūrai, kuri pakeičia jos gyvenimą. Linos vaidmuo – pirmasis pagrindinis vaidmuo kine daugelio mylimai aktorei Jurgitai Jurkutei-Širvaitei.

„Manau, nors mes su Lina labai skirtingos, turime panašias vertybes – ieškome teisybės, teisingumo jausmo“, – apie savo heroję anksčiau yra pasakojusi aktorė. Ji į filmavimus skubėdavo dar maitindama savo dukrelę Korneliją, tad ilgos išsiskyrimo valandos jai buvo tapusios nemenku iššūkiu, su kuriuo pavyko puikiai susitvarkyti. Be to, aktorė džiaugiasi, kad jai buvo labai smagu sugrįžti į filmavimo aikštelę.

Filme J. Jurkutės-Širvaitės personažas leisis į tikrosios meilės paieškas internetinių pasimatymų karuselėje. „Tiesa, vieną kartą buvau nuėjusi į aklą pasimatymą ir galiausiai paaiškėjo, kad tai – kažkoks žurnalistinis tyrimas. Taigi, ir mano pačios patirtis – ne smagiausia“, – juokėsi J. Jurkutė-Širvaitė.

Dar prieš filmo premjerą J. Jurkutė-Širvaitė yra sakiusi, kad jos pačios tobulas pasimatymas vis dar tęsiasi: „Gyvenu šeimoje, kurią kuriame kiekvieną dieną. Dabar visi pasimatymai, taip pat šventės – kad ir ką tik praėjusios Kalėdos – yra mano, Ryčio ir Kornelijos.“

Tačiau ji sako, kad jei galėtų rinktis su kuriuo žmogumi pavakarieniauti, ji labai norėtų pakviesti ponią Dianą Nausėdienę. „Man pirmoji šalies pora atrodo tikras pavyzdys, o ponia Diana – labai stipri moteris“, – pasakojo aktorė“, – sako Jurgita.

Pokalbis su Jurgita Jurkute-Širvaite ir Leonardu Pabedonoscevu – vaizdo įraše.

Labas rytas, Lietuva II d. Jurgita Jurkutė ir Leonardas Pobedonoscevas pristato „Tobulą pasimatymą“: ir juoksitės, ir verksite