Veidai

2020.01.01 21:01

Jubiliejinę „Panoramą“ vedė po 20 metų pertraukos į studiją sugrįžusi Algimanta Žukauskienė

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.01.01 21:01

Viena žiūrimiausių TV žinių laidų, per LRT TELEVIZIJĄ transliuojama „Panorama“ sausio 1-ąją mini 50 metų sukaktį. Ta proga žiūrovams buvo žadama staigmena, kuri buvo atskleista pirmojoje šių metų „Panoramos“ laidoje – žinias vėl skaitė ilgametė laidos vedėja, žurnalistė Algimanta Žukauskienė.

Ji prisipažįsta, kad „Panoramos“ studija gerokai pasikeitė nuo tada, kai ji buvo laidos vedėja. „Kaip žemė ir dangus“, – šypsojosi A. Žukauskienė.

Žurnalistė 1989-aisiais pradėjo rengti „Panoramai“ reportažus, o 1990-aisiais perėmė ir laidos vedėjos vairą, kurio nepaleido beveik dešimtmetį. Po dviejų dešimtmečių pertraukos A. Žukauskienė vienam vakarui sugrįžo į „Panoramos“ studiją.

„Nemeluosiu, kad visiškai nesijaudinau, tačiau man be galo malonu, kad manęs nepamiršo, manimi pasitikėjo ir pakvietė“, – portalui LRT.lt sakė buvusi „Panoramos“ vedėja, vienam vakarui vėl sugrįžusi į televizijos studiją.

Nors tiesioginiame eteryje visada netrūksta įtampos, A. Žukauskienė sakė, kad jau buvo jo pasiilgusi.

„Tiesioginis eteris visada buvo labai dinamiškas ir kintantis. Niekada negalėjai žinoti, kada redaktorė atneš lapus su atnaujinta informacija ar pakeis laidos eigą.

Pamenu, kad streso visuomet buvo daug, nuo jo pečiai visuomet buvo įtempti it sustingęs cementas. Natūralu, juk viso pasaulio rūpesčiai nugula ant pečių“, – šypsojosi A. Žukauskienė ir džiaugėsi, vėl bent trumpam galėjusi prisiminti senus laikus.

Šį savaitgalį portale LRT.lt – interviu su žurnaliste ir televizijos laidų vedėja Algimanta Žukauskiene.

Populiariausi