Veidai

2019.12.31 11:51

Pažinčių programėlė blokavo netikru palaikytą tikrą Sharon Stone profilį

Vaidmeniu erotiniame trileryje „Esminis instinktas“ išgarsėjusi amerikiečių aktorė Sharon Stone sutrikdė vienos pažinčių programėlės vartotojus. Jos profilis buvo užblokuotas, nes virtinė vartotojų palaikė jį suklastotu. „Ar būti savimi yra kriterijus pašalinti (profilį)?“ – tviteryje klausė 61-erių kino žvaigždė.

„Bumble“ programėlės atstovas JAV stočiai CNN sakė: „Tai tokia ikona. Suprantame, kodėl tiek daug vartotojų pagalvojo, jog nerealu, kad tai būtų tiesa.“

Atstovas patikino, jog Sh. Stone profilis daugiau tikrai nebus užblokuotas.

Sh. Stone iki šiol buvo dukart ištekėjusi – už TV prodiuserio Michaelio Greenburgo (1984–1987) ir leidėjo Philo Bronsteino (1998–2004). Aktorė turi tris įsūnius.

Moteris aktyviai remia krūties vėžio tyrimus, 2005 m. padėjo nuo uragano Katrina nukentėjusioms aukoms, dar 1993 m. įkūrė fondą „Planet Hope“, skirtą padėti namų neturinčioms ar smurtą patiriančioms motinoms ir jų vaikams.

AIDS ir ŽIV gydymui bei prevencijai aktorė skiria jau daugiau nei dvidešimt savo gyvenimo metų. Prisijungusi prie AIDS tyrimų fondo „AmfAR“, Sh. Stone keliauja po pasaulį, kalba apie ligos gydymo svarbą, budina visuomenės sąmoningumą ir padeda rinkti lėšas, reikalingas ligos tyrimams.