Veidai

2020.01.03 08:43

Tobulas Karolinos Meschino rytas – prie sočių pusryčių stalo mylimų žmonių rate

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2020.01.03 08:43

Nors visi socialinių tinklų žvaigždės Karolinos Meschino rytai – skirtingi, kiekvieną jos dienos pradžią jungia gerą nuotaiką garantuojanti muzika. Dažnai iš lovos išlipanti tik po kelių žadintuvo signalų, K. Meschino sako, kad tobulą rytą įsivaizduoja mylimų žmonių apsuptyje, prie gausaus pusryčių stalo, kai nereikia niekur skubėti.

K. Meschino šypteli, kad jos dienotvarkėje veikiausiai nepavyktų atrasti dviejų vienodų rytų, nes kiekviena jos dienos pradžia atrodo visiškai skirtingai. „Pavyzdžiui, vakar atsikėliau 10 val. ryto išmiegojusi 9 valandas, o šiandien nuėjau miegoti pusę 8 ryto ir kėliausi 11 valandą. Kiekvieną dieną pradedu labai skirtingai“, – apie dinamiškus savo rytus LRT RADIJUI pasakoja socialinių tinklų žvaigždė.

Būtent dėl to ji sako neturinti vieno ryto ritualo, nes nuolat tenka bėgte lėkti ir skubėti suspėti visus dienos darbus. Visgi vienas dalykas vienija skirtingus K. Meschino rytus. Tai – muzika. „Kiekvieną rytą pradedu su muzika. Kad įsivažiuočiau į dieną, išsirenku dainą, kuri tuo metu atspindi mano nuotaiką arba tokią nuotaiką, kokia norėčiau, kad būtų manoji. Taip bandau save „užprogramuoti“. Muzikos klausau kol valausi dantis, persirenginėju ir prieš išbėgdama į liftą pasiimu bananą“, – apie dienos pradžią pasakoja K. Meschino, muziką išjungianti tik įsėdusi į automobilį.

Išskubėjusi iš namų, mergina prisipažįsta pirmąjį dienos patiekalą suvalganti tik įdienojus. „Dažniausiai pusryčius valgau per pietus, po pirmųjų rytinių reikalų. Tada pavalgau sočiai – ir už pusryčius, ir už pietus. Pietums dažniausiai valgau miltinius produktus. Labai mėgstu makaronus – paruoštus skirtingais būdais, valgau jei ne kiekvieną, tai kas antrą dieną“, – pasakoja K. Meschino.

Nors pripažįsta, kad jos miego režimas gerokai išsibalansavęs, „influencerė“ sako, jog geriausias rytmetys jai toks, kai nereikia niekur skubėti. „Mano svajonių rytas – su šeima, mylimais žmonėmis, sočiais pusryčiais ir muzika. Tiesiog toks, kad būtų ramybė“, – sako K. Meschino ir priduria, kad gruodis – labiausiai užimtas metų mėnuo, neretai priverčiantis pamišusiai skubėti.

Iš lovos K. Meschino pakyla ne taip ir lengvai – vis bando atidėlioti ne tik žadintuvo signalą, bet ir rytines grožio procedūras. „Geriausiai iš lovos mane pakelia 5 kartus kas 3 minutes atidėtas žadintuvas, – šypteli mergina. – Rytais bandau susidėlioti prioritetus. Būna, kad užsimerkusi guliu ir galvoju: „Gerai, ar man dabar tikrai reikia dažytis? O gal šiandien į visus susitikimus galiu nueiti nepasidažiusi?“, – pasakoja sunkiai iš lovos išlipanti K. Meschino.

Kad sunkūs rytai būtų lengvesni, dieną ji siūlo pradėti nuo muzikos. „Jei atsikeli blogos nuotaikos, piktas, nenori eiti į darbą, iš vakaro pasiruošk superpozityvios muzikos, kuri tau patinka, grojaraštį. Jai užgrojus, nori nenori, po kokių 40-ies sekundžių imsi niūniuoti ir pasijusi geriau. Taip ir dieną pradėsi geresne nuotaika“, – pataria ryto be muzikos negalinti įsivaizduoti socialinių tinklų žvaigždė.

Visas pokalbis – laidos įraše


Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt