Veidai

2019.12.30 11:56

„Žvaigždžių karuose“ vaidinusios Carrie Fisher brolis pasidalino laišku, kurį rado po jos mirties

LRT.lt 2019.12.30 11:56

Paskutinis, devintasis Skaivokerio sagos filmas „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ (angl. „Star Wars: The Rise of Skywalker“) šiuo metu renkantis pilnas sales žiūrovų visame pasaulyje, tuo pačiu yra paskutinis filmas, kuriame išvysime velionę aktorę Carrie Fisher, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Aktorė ir rašytoja, geriausiai žinoma už Lėjos Organos vaidmenį „Žvaigždžių karų“ franšizėje mirė 2016 metų gruodį, tačiau režisierius J. J. Abrams nusprendė pasitelkti į pagalbą nepanaudotus kadrus iš ankstesnio filmo, sugrąžindamas C. Fisher finaliniame „Žvaigždžių karų“ epizode.

Aktorės brolis, Todd Fisher, kalbėdamas apie savo sesers mirtį ir gyvenimą „Žvaigždžių karų“ franšizėje, neseniai atskleidė, jog nervingai laukė „emocingos“ filmo „Žvaigždžių karai. Skaivokerio iškilimas“ premjeros. Pasirodo, jog T. Fisher neseniai rado savo sesers laišką po mirties.

„Aš esu negyva. Kaip laikaisi tu? Greitai pasimatysime... Paskambinčiau ir pasakyčiau, kaip viskas atrodo, bet čia labai prastas ryšys. Baigta. Nauja scena, nauja aplinka, nauja dangiška vieta. Aš pagaliau gavau tą vaidmenį, kurį repetavau visą savo gyvenimą. Dievas suteikė man vaidmenį. Tai yra kelio pabaiga, kuriuo keliavau visą savo gyvenimą.“ – rašoma atrastame Carrie Fisher laiške.

Carrie Fisher brolio Todd teigimu, laišką jis rado tvarkydamas savo velionės motinos daiktus. Jų mama, Debbie Reynolds, deja, mirė kitą dieną po C. Fisher. Todd Fisher sako žinąs, kad laišką parašė jo sesuo, nes „Carrie rašysena yra išskirtinė“, todėl laiško autentiškumu jis neabejoja.

„Arba tai buvo kažkas, ką Carrie parašė seniai, nes ji kūrė istoriją apie mirtį, arba tai tiesiog atkeliavo iš anapus. Ji rašė tarsi jau būtų mirusi apie tai, kas mūsų laukia po mirties.“ – savo mintimis pasidalino Todd Fisher. „Tai tiesiog pritrenkė mane. Pagalvojau: „Oho, kodėl aš tai radau būtent dabar?“

Be velionės Carrie Fisher, paskutiniame Skaivokerio sagos filme taip pat sugrįžta tokios franšizės žvaigždės, kaip Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd bei Greg Grunberg.

Paskutinė „Žvaigždžių karų“ juosta pasakoja istoriją vykstančią po filmo „Paskutinis džedajus“ įvykių. Prieš dvejus metus džedajų meistras Lukas Skaivokeris (akt. Mark Hamill) ėmėsi treniruoti jaunąją Rėją (akt. Daisy Ridley) ir buvo sukrėstas, supratęs, kokia stipri joje yra Galia. Princesės Lėjos (akt. Carrie Fisher) vadovaujamas Pasipriešinimo judėjimas kovojo su Pirmuoju Ordinu, paklūstančiu negailestingajam Kailo Renui (akt. Adam Driver).

Po „Paskutinio džedajaus“ įvykių, rodos, kad Tamsioji pusė artėja prie lemiamos pergalės. Tačiau išlikę Pasipriešinimo pajėgos, vadovaujamos Po Damerono (akt. Oscar Isaac) ir sutelkę paskutines jėgas, pakyla lemiamai kovai. Nenumaldomai artėja paskutinis ir svarbiausias mūšis tarp Gėrio ir Blogio.