Veidai

2019.12.29 14:42

Jurgita Jurkutė atskleidė filmavimo aikštelės užkulisius: tai buvo gerai apgalvotas nuotykis

LRT.lt 2019.12.29 14:42

Sausio 3 d. kino teatrus pasieks nauja lietuviška romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“. Pagrindinę jos heroję įkūnys aktorė Jurgita Jurkutė-Širvaitė. Žiūrovų itin mylimai moteriai tai – pirmasis pagrindinis vaidmuo kine, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Į filmavimo aikštelę J. Jurkutė-Širvaitė skubėjo dar maitindama savo dukrelę. „Ilgos išsiskyrimo valandos tapo iššūkiu ir man, ir Kornelijai, bet su juo susitvarkėme puikiai. Filmo kūrimas – ilgas procesas, po filmavimų praėjo nemažai laiko, todėl dabar sunkumai jau užmarštyje, liko tik malonus jaudulys laukiant premjeros“, - pasakojo jauna mama.

Aktorė pasakoja, kad grįžti į filmavimo aikštelę jai buvo itin smagu. „Nevadinčiau to avantiūra – tai tiesiog darbas, į kurį gera sugrįžti. Susilaukusi dukros tapau labai stabili, gyvenime ieškau saugumo ir aiškumo – įsijungia visai kiti saugikliai. Filmo kūrybinis procesas buvo nuotykis, bet tikrai puikiai apgalvotas“, – šypsojosi žinoma moteris.

Jurgitos įkūnyta Lina – pradinių klasių muzikos mokytoja, besileidžianti į tikros meilės paieškas. „Manau, nors mes su Lina labai skirtingos, turime panašias vertybes – ieškome teisybės, teisingumo jausmo. Nors Lina atrodo konservatyvi, bet viduje ji turi polėkio, trokšta tikro gyvenimo skonio. Įkalbėta Tomo (akt. Leonardass Pobedonoscevas) ji pasiduoda netikėtai avantiūrai, kuri pakeičia jos gyvenimą“, – filmo „Tobulas pasimatymas“ siužetą atskleidė aktorė.

„Nors šis filmas – romantinė komedija, džiaugiuosi, kad mums su komanda pavyko pažvelgti ir giliau. Manau, kad visa istorijos esmė – kad kiekvienam žmogui reikia meilės, reikia kito žmogaus. Ne tik tam, kad jį mylėtų, bet ir todėl, kad norime galėti mylėti. Tikiu, kad tai – kiekvieno pamatinis dalykas. O tuos, kurie tai labiausiai neigia, reikia stipriausiai apkabinti“, – teigė pagrindinį vaidmenį sukūrusi moteris.

„Mano tobulas pasimatymas tęsiasi iki dabar – gyvenu šeimoje, kurią kuriame kiekvieną dieną. Dabar visi pasimatymai, taip pat šventės – kad ir ką tik praėjusios Kalėdos – yra mano, Ryčio ir Kornelijos“, – sakė J. Jurkutė-Širvaitė.