Veidai

2019.12.27 10:53

Vidas Bareikis į pirmuosius pasimatymus visada eidavo su rože

LRT.lt 2019.12.27 10:53

Jau kitų metų pradžioje Lietuvos kino teatrus pasieks lietuviška romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“. Pagrindinė filmo herojė, įkūnyta aktorės Jurgitos Jurkutės-Širvaitės, leisis į aklų pasimatymų karuselę. Vienu jos partneriu taps juoko ašarą nubraukti priversiantis Vido Bareikio kurtas personažas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Besifilmuodamas komedijoje apie aklus pirmuosius pasimatymus, aktorius, režisierius, TV laidų vedėjas ir muzikantas prisiminė ir savo patirtį.

„Atsimenu, kai ieškojau antros pusės „mIRC“, „One.lt“ ir kitose susirašinėjimo programėlėse. Susipažinęs su mergina kviesdavau susitikti prie „Vaikų pasaulio“. Tada dar nebuvo įprasta siuntinėti vieni kitiems nuotraukas, todėl tekdavo tartis, kaip atpažinti vienam kitą. Aš visada būdavau „tas su rože“, – šypsojosi aktorius.

„Aišku, dažniausiai man tekdavo nusivilti. Tuo metu dar nemaniau, kad žmogus turi būti gražus vidumi, todėl pamatęs mano idealo neatitinkančią merginą, jau po pusvalandžio sakydavau, kad turiu bėgti ruošti pamokas. Tiesa, matyt ir pats nebuvau geidžiamiausias jaunikis – merginas vesdavausi į „McDonalds“ restoraną“, – juokdamasis prisiminė aktorius.