Naujienų srautas

Veidai2019.12.22 15:29

Tęsia karališkosios šeimos tradiciją: princas George`as padėjo kepti kalėdinį pudingą

LRT.lt 2019.12.22 15:29

Bakingemo rūmai paviešino naujas nuotraukas, kuriose įamžintas ir mažasis princas George`as, ruošiantis kalėdinį pudingą, praneša independent.co.uk.

Tokia kalėdinė iniciatyva surengta siekianti paremti Karališkąjį britų legioną – labdaros organizaciją, skirtą paremti Karališkąjį jūrų laivyną, Didžiosios Britanijos armijos ir Karališkųjų oro pajėgų narius, veteranus ir jų šeimas.

Iniciatyva „Kartu per Kalėdas“ yra skirta pasiūlyti papildomą paramą veteranų bendruomenėms per šventinius renginius.

Karališkojo fotografo Chriso Jacksono darytose nuotraukose princas George`as užfiksuotas maišydamas mišinį kalėdiniam pudingui kartu su savo tėvu, seneliu ir močiute, kurie taip pat padeda gaminti.

Savo ruožtu princas Harry su žmona Meghan ir sūneliu Archie šiuo metu yra Kanadoje, kur „privačiai leidžia laiką kaip šeima“, šeštadienį pranešė poros atstovė.

Pora jau anksčiau paskelbė, kad Kalėdų su karaliene nešvęs, nes nusprendė šventes praleisti su Meghan mama Doria Ragland.

Britanijos karalienė dalyvavo pamaldose, princas Philipas vis dar gydomas ligoninėje

Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II sekmadienį dalyvavo pamaldose savo dvare Sandringame Norfolko grafystėje, kur tradiciškai švenčia Kalėdas, tačiau jos 98 metų sutuoktinis princas Philipas jau antrą naktį praleido ligoninėje Londone.

Karališkųjų rūmų atstovai atnaujintos informacijos apie princo sveikatos būklę nepaskelbė nuo tada, kai penktadienį pranešė, kad jis buvo „atsargumo sumetimais“ paguldytas į karaliaus Edwardo VII ligoninę dėl senos ligos.

Kol kas neaišku, ar princas bus išleistas iš ligoninės, kad galėtų Kalėdas praleisti su šeima.

Nepaisant sutuoktinio ligos, Britanijos karalienė šventinių planų nepakeitė ir tradiciškai sekmadienį dalyvavo pamaldose. Karališkoji šeima dalyvaus dar vienose pamaldose Kalėdų rytą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi