Veidai

2019.12.21 09:54

Į „Šok su žvaigžde“ žiūrovų klausimus atsakęs Vytautas Rumšas jaunesnysis prisiminė kuriozus darbe

LRT.lt 2019.12.21 09:54

Kiekvieną savaitę LRT feisbuko paskyros sekėjai galėjo užduoti klausimus vienam iš LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvių ar laidos vedėjams. Šįkart į žiūrovų klausimus atsakė laidos vedėjas, aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Jis sako, kad visos projekto poros jam tapo artimos ir prie visų jis priprato. „Kiekviena pora yra kaip vaikas tėčiui, tik kas savaitę po vieną netenki. Vieni vaikai yra labai muzikalūs, kiti sportiški, bet visi labai mieli. Man ne prie širdies tos akimirkos, kai reikia skelbti, kas palieka projektą. Tai iš tiesų labai sunku“, – sako V. Rumšas jaunesnysis.

Paklausk žvaigždės. Vytautas Rumšas projekte dalyviu netaptų: mėgstu šokį, bet tai norėčiau daryti tik savo malonumui

Tačiau pats jis sako, kad panašiame projekte nedalyvautų – pamatęs kiek daug laiko pasirengimui skiria dalyviai, jis sako, kad tiek laiko šokiams skirti negalėtų, nors šokti savo malonumui neatsisakytų.

Tačiau ne tik projekto užkulisiai domino žiūrovus. Viena sekėja klausė, koks žmogus yra V. Rumšas jaunesnysis. „Visoks, kaip ir kiekvienas. Negali žmogaus apibūdinti vienu žodžiu – visi mes kupini skirtingų emocijų, stiprybių, silpnybių.

Į gyvenimą stengiuosi žiūrėti pozityviai ir matyti šviesias puses, nors ne visada pavyksta. Mėgstu darbą ir galvoju, kad esu darbštus. Sakyčiau, kad esu perfekcionistas ir man patinka, kai žmonės nori dirbti ir jų nereikia raginti ir jie nesiskundžia. Nieko nėra blogiau, kaip patekti į kompaniją, kur visi niurzga ir skundžiasi“, – sako V. Rumšas jaunesnysis.

Visas pokalbis su V. Rumšu jaunesniuoju apie tai, kada būna supainiojamas su tėvu, kuriozus darbe ir netgi plaukų priežiūrą – vaizdo įraše.