Naujienų srautas

Veidai2019.12.20 09:14

Šeštadienį paaiškės, kas nugalės projektą „Šok su žvaigžde“, komisija šoks tango

LRT.lt 2019.12.20 09:14

Jau šį šeštadienį paaiškės, kas taps projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtojais. Finale varžysis trys poros – atlikėja Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas, choreografas Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj, „influencerė“, mados prekės ženklo įkūrėja Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius.

Dar viena finale žadama intriga – aistringasis tango, kurį šoks komisijos nariai, iki tol dosniai daliję pastabas ir patarimus projekto dalyviams. Be to, projekto organizatoriai atkreipia dėmesį, finale komisijos balsai įtakos neturės, o lėšos, surinktos už žiūrovų skambučius, atiteks finalo dalyviams.

Ant parketo poros iš viso atliks po tris šokius – pakartos du šokius, kuriuos pasirinks patys ir komisija, ir šoks laisvąjį šokį. Pasirodymus stebės ir komentuos sportinių šokių profesionalai – Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, daugkartiniai Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų prizininkai ir nugalėtojai Eglė Visockaitė, Lina Chatkevičiūtė ir Justas Kučinskas.

Tačiau, kaip pabrėžia LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas, jų balsai įtakos rezultatams finale neturės – nugalėtojus lems žiūrovų balsavimas.

„Žiūrovai savo balsą galės atiduoti skambindami arba rašydami trumpąsias žinutes. Vieno skambučio ar žinutės kaina – 0,60 euro. Surinktų lėšų dalis, kuri tenka LRT, pasibaigus projektui bus skirta finalo dalyviams. Pasibaigus projektui taip pat paskelbsime ir išsamią informaciją, kaip per visą projektą balsavo žiūrovai“, – sako LRT vyriausiasis prodiuseris A. Giržadas.

Toks sprendimas – žiūrovų balsus paskelbti tik po finalo – priimtas siekiant neskatinti telefoninio balsavimo varžybų. „Projektas „Šok su žvaigžde“ buvo kuriamas pagal originalų, didelio populiarumo sulaukusį britų transliuotojo BBC projekto formatą.

Projekto, kuris pačioje Jungtinėje Karalystėje jau yra rodomas 17-ąjį sezoną, žiūrovų balsavimo rezultatai neskelbiami. Lietuvai, kuri tapo pirmąja Baltijos šalimi, įsigijusi teises į šio projekto formatą, buvo padaryta išimtis žiūrovų balsavimo rezultatus paskelbti po finalinės laidos“, – komentuoja LRT vyriausiasis prodiuseris.

Per visą projektą, įskaitant finalą, žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.

Primename, kad projekte „Šok su žvaigžde“ iš viso varžėsi 12 porų, sudarytų iš profesionalių šokėjų ir žmonių, žengiančių pirmuosius žingsnius ant parketo. Laidos vedėjai – Gabrielė Martirosian ir Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Projekto „Šok su žvaigžde“ finalas bus transliuojamas gruodžio 21-ąją tiesioginiame eteryje per LRT TELEVIZIJĄ nuo 21 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi