Naujienų srautas

Veidai2019.12.18 18:33

„Šok su žvaigžde“ pirmūnai žengia į finalą – prisiminkite geriausius porų pasirodymus

LRT.lt 2019.12.18 18:33

Praėjo beveik dvylika savaičių nuo pirmosios projekto „Šok su žvaigžde“ laidos ir jau šį savaitgalį stipriausios bei daugiausiai žiūrovų palaikymo sulaukusios poros pasirodys projekto finale. Prisiminkite geriausiai komisijos įvertintus finalo porų šokius.

Spalio pradžioje ant projekte „Šok su žvaigžde“ susitiko dvylika porų, sudarytų iš profesionalių šokėjų ir žmonių, žengiančių pirmuosius žingsnius ant parketo.

Pirmoji su projektu atsisveikino smuikininkės ir grupės „Electric ladies“ narės Justėms Komskytės-Vaiciekiūtės ir Gabrieliaus Sasnausko pora, aktorius Tadas Gryn ir Ala Karpenko, televizijos laidų vedėja ir „influencerė“ Indrė Stonkuvienė ir Rolandas Beržinis, plaukų stilistas Mantas Tautvaišas ir Karolina Pukšto.

Projektui įpusėjus, „Šok su žvaigžde“ paliko atlikėjas Vaidotas Valiukevičius ir Leta Kripaitė, teniso treneris Simas Kučas ir Melisa Valinovič, komunikacijos specialistas ir orų pranešėjas Paulius Stravinskas ir Ainė Juzėnaitė, atlikėja ir aktorė Austėja Lukaitė ir Edvinas Belousovas, o prieš pat finalą projektą paliko ir televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė bei Lukas Petkevičius.

Šį šeštadienį projekto finale išvysime tris poras, kurios sieks nugalėtojo titulo ir „Šok su žvaigžde“ trofėjaus.

Geriausiai įvertintas choreografo Pauliaus Šinkūno ir Katerinos Voropaj šokis – fokstrotas. Pora šį šokį atliko du kartus ir abu kartus už jį pelnė po 28 taškus. Pirmą kartą išvydusi šokį komisija patikino likusi be žado.

Projekto pusfinalyje atlikusi lindyhopą drabužių prekės ženklo įkūrėja, „influencerė“ Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius gavo pirmąjį savo dešimtuką. „Ir gavome iškart tris“, – džiaugėsi S. Nainė, kurios šokis įvertintas 30 balų.

„Ne veltui jūs sulaukėte audringos žiūrovų reakcijos – šis šokis buvo nuostabus, energingas. Mačiau tikrąją Simoną, kuri iš širdies mėgavosi tuo, ką daro“, – džiaugėsi E. Visockaitė. Komplimentų porai negailėjo ir V. Visockas bei D. Meškauskas, sakę, kad šokis ilgam paliko puikų įspūdį ir pakėlė visiems nuotaiką.


Atlikėja Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas jau kurį laiką komisijos vadinami pora, padariusia didžiausią pažangą. Paulos ir Gedvino sąskaitoje – net du šokiai, surinkę po 30 komisijos balų.

Pirmą kartą aukščiausią įvertinimą gavo dar aštuntojoje projekto laidoje už atliktą pasadoblį. Besiruošdami pasadobliui jiedu užsuko pasimokyti ir flamenko, kurio elementų taip pat įtraukė į savo šokį.

V. Visockas gyrė tokį poros sprendimą ir negailėjo komplimentų už artistiškumą. „Tai buvo labai gerai! Tai nebuvo drama dėl dramos – kalbėjo jūsų kūnai. Nieko vaidinti nereikėjo“, – atgavęs žadą kolegai antrino J. Kučinskas. Publikos „bravo“ palydėtas pasadoblis surinko 30 balų – visi komisijos nariai porai skyrė aukščiausią balą. Tai pirmas kartas šiame projekte, kai pora gavo aukščiausią galimą įvertinimą.

Antrą kartą dešimtukai pasipylė už vienuoliktojoje laidoje atliktą rokenrolą.

Paulos ir Gedvino energija užsikrėtė ir žiūrovai, negailėję ovacijų ir pagyrimo šūksnių. D. Meškauskas po poros pasirodymo neslėpė, kad ir pats norėjo išbėgti ant parketo, o poros šokius lygino su prinokusiais vaisiais.

Už geras emocijas ir puikų šokį Paulą ir Gedviną gyrė ir tėvo bei dukters Visockų duetas. Poros energija užbūrė teisėjus ir šie vėl skyrė tris dešimtukus – pora surinko 30 balų.

Projekto „Šok su žvaigžde“ finalas – gruodžio 21-ąją per LRT TELEVIZIJĄ nuo 21 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi