Veidai

2019.12.17 11:24

Vidas Bareikis – apie „etišką“ būdą išsiskirti ir žmogų, su kuriuo nueitų į kiną

LRT.lt 2019.12.17 11:24

Praėjusią savaitę apie skyrybas su žmona pranešęs aktorius Vidas Bareikis prisiminė, laikus, kai dar eidavo į nesėkmingus pasimatymus. Jis taip pat atskleidė, su kuo dabar norėtų nueiti į kiną.

Iškart po Naujųjų Lietuvos kino teatrus pasieks lietuviška romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“, kuriame nusifilmavo ir V. Bareikis, rašoma pranešime žiniasklaidai. Jis prisiminė, kad gyvenime jam taip pat teko patirti nesėkmingų pasimatymų laikotarpį.

„Vėlyvuoju mokyklos laikotarpiu turėjau tikrai daug pasimatymų. Mėginau susirasti išrinktąją, man nesisekdavo, net turėjau tokią legendinę frazę. Ją dažniausiai ištardavau po kokios savaitės bendravimo, – atsiminė V. Bareikis. – Sakydavau: „Žinai, žmonės santykiuose prieina tokį etapą, kai arba jį peržengia ir keliauja toliau, arba turi skirtis, bet, žinoma, gali likti draugais. Mūsų yra antrasis variantas.“

Juokingiausia, kad tuo metu mąsčiau, kad šie žodžiai – tokie teisingi, juos ištaręs padariau kažką etiško. Galima atspėti, kad draugais nelikdavome.“

Paklaustas, kokį žmogų Vidas dabar norėtų pakviesti į „Tobulo pasimatymo“ premjerą, kad ji būtų tikrai tobula, vyras užminė tikrą mįslę.

„Tikrai norėčiau nueiti su Dalia Grybauskaite – ji man paliko labai didelį įspūdį, tikiu, kad iš jos galima daug pasimokyti. Tuo pačiu yra dar vienas žmogus, kurį tikrai norėčiau pakviesti, bet jo minėti negaliu. Galite tik parašyti, kad jis tikrai žino apie šitą mano norą“, – paslaptingai nutęsė V. Bareikis.

„Tobulas pasimatymas“ – lietuviška romantinė komedija apie pradinių klasių mokytoją Liną (akt. Jurgita Jurkutė), kuri svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą.

Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas (akt. Leonardas Pobedonosvecas) įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma.