Veidai

2019.12.20 06:39

Lavija ir Algis siunčia muzikinį sveikinimą žiūrovams – prisiminė laikus, kai tikėjo Kalėdų Seneliu

LRT.lt2019.12.20 06:39

LRT TELEVIZIJOS laidos „Visi kalba“ vedėjai Lavija Šurnaitė ir Algis Ramanauskas žiūrovus artėjančių švenčių proga sveikina daina – drauge su Erica Jennings bei LRT grupe jie atliko vieną gražiausių kalėdinių dainų „Coming Home for Christmas“.

Dainos vaizdo klipo nuotaika nukelia keliais dešimtmečiais į praeitį, laikus, kai dar Lavija ir Algis tikėjo tuo paslaptingu seneliu, Kūčių naktį po egle paliekančiu dovanas.

„Kalėdų seneliu tikėjau dar pradinėse klasėse – ir niekada nelaikiau to apgaule, kaip girdėjau kalbant kai kuriuos neva šiuolaikinius tėvus, kad taip apgaudinėjami vaikai. Man buvo smagu tiek tikėti Kalėdų seneliu, tiek suprasti, kas tas dovanas po eglute deda.

Jaučiausi kone Šerloku Holmsu, kai išnarpliojau šitą kalėdinį detektyvą. Jaučiausi tokia gudri ir sumani. O būdavo taip, tėveliai liepdavo išeiti iš kambario, kad galėtų atverti orlaides, sukelti skersvėjį, per kurį Kalėdų senelis įskrisdavo ir dovanas sunešdavo. Tai štai vienais metais, man pagaliau kilo įtarimas, kaip tas nelieknas senelis dar su visomis dovanomis per tą orlaidę pralenda…“ – su portalu LRT.lt prisiminimais dalijasi L. Šurnaitė.

Šiais metais ją maloniai nustebino sūnus. „Jam greit 10 metų ir jis nusprendė iš naujo tikėti Kalėdu seneliu – sąmoningai. Sako, man taip patinka, taip smagu. Ir aš tada pagalvojau, o kodėl gi ne? Kodėl negalime pasirinkti kuo tikėti patys, savo valia. Kalėdų seneliu man tikėti gal jau būtų sunkoka, bet pabandysiu kitą dalyką… Šiais metais leisiu pabūti sau naivi ir lauksiu kalėdinio stebuklo“, – sako Lavija.

O A. Ramanauskas, pagalvojęs apie Kalėdų Senelį, susimąsto apie galimą neteisybę: „Socialiai neteisinga yra tai kad Snieguolė yra graži, labai vėlai keliasi, miega stiklo terariume kaip Michaelis Jacksonas ir turi septynis tarnus su ūgio negalia, o tuo tarpu Kalėdų Senelis yra vidutinio amžiaus baltaodis vyras su viršsvoriu ir trumparegyste, gyvena Gulage ir vairuoja biudžetinį elnią Rudolfą.“

Kalėdinis Lavijos ir Algio sveikinimas: