Naujienų srautas

Veidai2019.12.16 19:39

Beatos Nicholson rekomendacijos – filmas, primenantis šventes Anglijoje, ir lietuviška daina

LRT laidų vedėja Beata Nicholson gyvena labai intensyvų ir greitą gyvenimą, tad knygoms ar filmams ne visada turi laiko. Vis dėlto ji neretai užmiega skaitydama, o susiradusi vietą ant sofos, įsitaiso ir filmų pasižiūrėti.

„Iš tiesų, veiklos netrūksta ir darbuose, ir namuose. Man nereikia nuo nieko pabėgti ar nuo kažko pailsėti. Mano veikla yra mano hobis, todėl kito ir neturiu.

Dabar džiaugiuosi, jei pavyksta porą kartų per savaitę ištrūkti pasimankštinti ar jei atsiranda valandėlė knygai.

O paprastai kuriu receptus, rašau įrašus socialiniuose tinkluose ir būnu mama – tvarkausi namuose, gaminu, žaidžiu su mažaisiais...“ – anksčiau portalui LRT.lt yra pasakojusi Beata. Vis dėlto, ji išskyrė knygą, filmą ir dainą, kurie paliko jai gerą įspūdį.

Klasikiniai kūriniai

Nors daug laisvo laiko ir neturi, LRT laidų vedėja sako su malonumu paimanti knygą. „Vienu metu dažnai skaitau po 3 ar 4, nors galbūt tai ir nėra gerai“, – su šypsena sako ji. Didžiausias pastarųjų mėnesių atradimas – klasikiniai kūriniai.

„Paskutinė knyga, kurią skaičiau ir kuri tikrai patiko, – Charlottės Bronte „Džeinė Eir“. Nors tokių knygų dažnai pati neišsirenku, priklausau knygų klubui ir visai neseniai turėjome ją perskaityti.
Manau, daugelis žmonių atranda klasikines knygas iš naujo – jos suteikia tai, ko kartais galbūt nerasi šiuolaikinėse knygose“, – sako ji.

„Tegyvuoja meilė“ (rež. R. Curtis)

„Norėčiau žiūrėti daugiau filmų. Tik tam, kad galėtum juos žiūrėti, kartais tenka pasiieškoti vietos ant sofos, – juokiasi B. Nicholson. – Man labai patinka filmai, nuteikiantys šventei. Kadangi dabar tas šventinis laikotarpis, filmą „Tegyvuoja meilė“ galėčiau žiūrėti ir žiūrėti. Šis filmas kupinas gerų emocijų ir primena man Kalėdas Anglijoje, kur gyvenau ne vienerius metus ir sutikau ne vienas šventes.“

M. Mikutavičius „Degančios rankos“

B. Nicholson prisipažįsta, kad jai labai patinka M. Mikutavičiaus albumas „Baigėme mokyklą“. Vienu metu jis nuolat skambėjo Beatos grotuve. „Pati mėgstamiausia albumo daina – „Degančios rankos“. Paklausau ir sustingstu – ji tokia gili. Manau, kad M. Mikutavičius tikrai turi talentą rašyti“, – sako Beata.

Išsamiau – vaizdo įraše.

Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis I d. Lietuvos vaikų raštingumą įrodo Loretos Vaicekauskienės surinkta vaikų rašinėlių kolekcija
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi