Naujienų srautas

Veidai2019.12.14 20:16

Likus žingsniui iki „Šok su žvaigžde“ finalo su projektu atsisveikino Ugnė ir Lukas

atnaujinta 23:00, papildyta Ugnės komentaru
LRT.lt 2019.12.14 20:16

LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ pusfinalyje teisėjai buvo labai dosnūs ir dalyviams žarstė dešimtukus, daugiausia šį vakarą jų gavo Paula ir Gedvinas, surinkę daugiausiai komisijos balų. Kol vieni džiaugėsi, kitiems teko atsisveikinti – finale neišvysime Ugnės Siparės ir Luko Petkevičiaus

Net keturios poros pusfinalyje varžėsi dėl galimybės pasirodyti finale. Jų pasirodymus vertino projekto teisėjai: daugkartinė Lietuvos čempionė bei tarptautinių varžybų prizininkė ir nugalėtoja Eglė Visockaitė, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas ir pirmą kartą projekte teisėjaujantis įvairių varžybų prizininkas ir šokių mokytojas Deividas Meškauskas.

Nors komisijos nariai dosniai dalijo dešimtukus, vienai porai pritrūko žiūrovų palaikymo. Jų balsai lemia pusę poros vertinimo. Tiesa, žiūrovų balsai kol kas neskelbiami – ši informacija bus paviešinta portale LRT.lt po projekto finalo. Kiekvienos laidos metu žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Lietuva“.

„Padarėme viską, ką galėjome, nuėjome labai toli, galbūt net toliau nei tikėjausi projekto pradžioje. Žinoma, norėjosi į finalą, tačiau viskas gerai.

Esu labai dėkinga žiūrovams už palaikymą, dėkoju savo partneriui Lukui, kuriam nepritrūko kantrybės su manimi. Dabar pailsėsime ir palaikysime kitus dalyvius“, – iškart po tiesioginės transliacijos portalui LRT.lt sakė žutrnalistė, televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė.

Su partneriu Luku Petkevičiumi ji žiūrovams padovanojo net du puikius pasirodymus ir iš viso komisijos buvo įvertinti 54 balais.

Pirmasis Ugnės ir Luko šokis šį vakarą buvo samba. Kadangi praėjusiose projekto laidose teisėjai sakė norintys išvysti daugiau Ugnė ir Luko spalvų, į repeticijas Ugnė pasikvietė savo uošvį aktorių Saulių Siparį, kuris dalyvavo pirmajame šalyje šokių projekte „Lietuvos šokių 10“. Šis pasidalijo keliais profesiniais patarimais.

Pora ant parketo sugrąžino sambą, atliktą ketvirtojoje projekto laidoje. Ir pirmą, ir antrą kartą šokis surinko tiek pat – 25 komisijos balus.

„Šiame projekte jau pasimatavome daugelį dalykų, kurie reikalingi šiam šokiui – nuotaiką, šypsenas, drabužius, teko pasimatuoti tik judesius“, – prieš šokį rodytame reportaže pasakojo U. Siparė. Šis šokis naujas visiems dalyviams, profesionalams taip pat. Todėl per savaitę lindyhopo žingsnius išmokti turėjo ne tik Ugnė, bet ir Lukas. Tai buvo dar vienas šokis užbūręs publiką ir sulaukęs garsių plojimų.

„Tikrai galėtumėte gauti energingiausios projekto poros titulą. Lindyhopas jums tikrai pavyko! Labai geras šokis“ – sakė V. Visockas. Jam antrino ir E. Visockaitė, svarsčiusi ar poros taip patobulėjo, ar dalyviams patiko išsivaduoti iš pramoginių šokių stiliaus, kad ir trečioji vakaro pora užkrėtė energija ir gera nuotaika. Ugnė ir Lukas už antrąjį šokį gavo 29 balus.

Be Ugnės ir Luko ant parketo pasirodė dar trys poros, kurias išvysime ir kitą šeštadienį finale.

Pusfinalio vakarą pradėjo drabužių prekės ženklo įkūrėja ir „influencerė“ Simona Nainė bei Ligitas Bernatavičius. Pirmą kartą rumbą jie atliko ketvirtojoje projekto laidoje ir sulaukę daugybės teisėjų komplimentų buvo įvertinti 27 balais.

„Pamenu šį šokį, kaip ir aną kartą pamačiau puikią kompoziciją, tačiau norėjosi daugiau jausmo, linkiu jums daugiau laisvės“, – kalbėjo V. Visockas. Emocijų šiek tiek pasigedo ir tėvui antrinusi E. Visockaitė bei D. Meškauskas. Poros rumba gavo 24 balus.

Atlikėja Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas ant parketo žengė antrieji. Jie atliko septintojoje projekto laidoje matytą šokį – Vienos valsą. Tąkart jų pasirodymas buvo įvertintas 24 balais, šįkart – 29.

„Matėme dar vieną istoriją ir puikiai atliktą šokį. Nenoriu jūsų girti, bet Paula iš kuklios mergaitės tampa puikia šokėja, man labai gražu į jus žiūrėti“, – sakė E. Visockaitė, o D. Meškauskas pastebėjo, kad turėdama dar šiek tiek patirties pora galės dalyvauti profesionalų varžybose.

V. Visockas porą taip pat vadino meistrais, tačiau sakė pasigedęs šiek tiek jausmo ir choreografijos vientisumo.

Prieš šokį rodytame reportaže choreografas Paulius Šinkūnas prisipažino, kad projekto pradžioje buvo gerokai sunkesnis – per ilgus treniruočių mėnesius jis atsikratė net 16 kg. Gerokai palengvėjęs Paulius su Katerina Voropaj atliko tango, kurį žiūrovai jau matė aštuntojoje laidoje. Tada šokis surinko 23 balus.

Kaip pastebėjo E. Visockaitė, poros charakterį atitinka ne visi šokiai, o tango – vienas tokių. Komisijos nuomone, Katerina užgožė Paulių. Pirmasis poros vakaro šokis surinko 22 balus.

Antrojoje vakaro dalyje dalyviai parodė dar projekte nematytus šokius – rokenrolą ir lindyhopą. Pastarąjį šįvakar pirmieji atliko S. Nainė ir L. Bernatavičius.

„Ne veltui jūs sulaukėte audringos žiūrovų reakcijos – šis šokis buvo nuostabus, energingas. Mačiau tikrąją Simoną, kuri iš širdies mėgavosi tuo, ką daro“, – džiaugėsi E. Visockaitė.

Komplimentų porai negailėjo ir V. Visockas bei D. Meškauskas, sakę, kad šokis ilgam paliko puikų įspūdį ir pakėlė visiems nuotaiką.

Už energingumą ir puikų lindyhopą pora gavo 30 balų. „Tai pirmas kartas, kai gavome komisijos dešimtuką. Ir gavome iškart tris“, – džiaugėsi S. Nainė.

Lindyhopą keitė rokenrolas, kurį atliko P. Valentaitė ir G. Meškauskas. Jų energija užsikrėtė ir žiūrovai, negailėję ovacijų ir pagyrimo šūksnių. D. Meškauskas po poros pasirodymo neslėpė, kad ir pats norėjo išbėgti ant parketo, o poros šokius lygino su prinokusiais vaisiais.

Už geras emocijas ir puikų šokį Paulą ir Gedviną gyrė ir tėvo bei dukters Visockų duetas. Poros energija užbūrė teisėjus ir šie vėl skyrė tris dešimtukus – pora surinko 30 balų.

P. Šinkūnas ir K. Voropaj vakarą užbaigė rokenrolu. „Tai buvo kitoks rokenrolas nei matyti anksčiau. Sveikinu už jūsų originalumą ir idėjas“, – sakė E. Visockaitė. Komisija poros pasirodymą įvertino 25 balais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi