Naujienų srautas

Veidai2019.12.14 12:13

Lietuvos kino centras nepatvirtina, kad populiarusis serialas „Stranger Things“ kelsis į Lukiškių kalėjimą

LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.12.14 12:13

Lietuvos kino centras pastebi, kad pastaruosius penkerius metus smarkiai išaugo kino paslaugų eksportas. Taip pat centro vadovas užsimena, kad negali patvirtinti žiniasklaidoje pasirodžiusių pranešimų, kad Vilniuje esą bus filmuojamas populiarusis amerikiečių serialas „Stranger Things“ („Keisti dalykai“).

Lietuvos kino centro vadovo Rolando Kvietkausko teigimu, seniau apyvarta buvo skaičiuojama šimtais tūkstančių, o dabar kalbama jau net apie dešimtis milijonų eurų.

„Kai mes kalbame apie galimybę dirbti su kino paslaugų eksportu ir su užsienio gamintojais, tai mes matome, kad per šešerius mokestinės lengvatos taikymo metus kol kas mes vis kasmet augame. Jei prieš 5 metus galėjome kalbėti apie šimtus tūkstančių tokios paslaugos apimties, tai pastaraisiais metais mes kalbame apie dešimtis milijonų eurų. Ir visa tai susiję su užsakomaisiais darbais čia Lietuvoje“, – LRT RADIJUI teigė Lietuvos kino centro vadovas.

R. Kvietkauskas kol kas nepatvirtino antradienį naujienų portaluose pasirodžiusios informacijos, kad, anot kai kurių šalies kino industrijos atstovų, Vilniuje, buvusiame Lukiškių kalėjime, bus filmuojamas populiarusis JAV internetinės televizijos „Netflix“ serialas „Stranger Things“.

„Šiuo metu dėl minimo projekto nėra kreiptasi“, – LRT RADIJUI sakė Lietuvos kino centro vadovas.

Trečiasis mokslinės fantastikos serialo „Stranger Things“ sezonas baigiasi scenomis, filmuotomis kalėjime. Tai dar labiau kursto kalbas, kad naujausias ketvirtasis sezonas gali būti kuriamas šiemet liepos mėnesį uždarytame Lukiškių kalėjime.

Fantastinis serialas „Stranger Things“ kuriamas nuo 2016-ųjų. Visi trys sezonai filmuojami Džordžijos valstijoje, Džeksono miestelyje ir jo apylinkėse JAV. Serialas yra pelnęs penkis „Emmy“ apdovanojimus, buvo nominuotas „Auksiniams gaubliams“, „Grammy“ apdovanojimams.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi