Veidai

2019.12.13 20:30

„Šok su žvaigžde“ pora Paula ir Gedvinas: norisi, kad šis nuotykis dar nesibaigtų

žiūrėkite vaizdo įrašą
LRT.lt2019.12.13 20:30

Lieka vos dvi LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ laidos. Atlikėja Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas pasakoja, kad artėjant finalui repetuojasi kiek daugiau, o kartais tenka treniruotis ir naktimis. Tačiau, kad ir kiek laiko ar pastangų projektas pareikalauja, dalyviai dar nenori, kad šis nuotykis baigtųsi.

Dienai iki 11-osios „Šok su žvaigžde“ transliacijos Paulai ir Gedvinui tapo šiokiu tokiu išbandymu – Paula pristatė naują dainą ir jos vaizdo klipą, kurį režisavo pati. Kaip parastai būna, jai teko duoti ne vieną interviu, tad dar iki pietų ji jau buvo nemažai nuveikusi.

„Kėliausi 4:40 ryte, tačiau vis tiek mažai trūko, kad pavėluočiau į tiesioginį laidos „Labas rytas, Lietuva“ eterį – į LRT atvykau likus vos porai minučių iki transliacijos. Po to su Gedvinu repetavome, vėliau turėjau dar porą interviu, kur pasakojau apie naujausią savo dainą“, – vardijo Paula.

Ji neatmeta galimybės, kad kada nors jos vaizdo klipe bus ir jos bei Gedvino šokis, tačiau kol kas tokių sumanymų nėra. „Pagalvojame apie tai, bet nežinau, kiek visa tai įgyvendinama. Galbūt kada nors ką nors sugalvosime, tačiau kol kas tokių planų nėra“, – sako Paula.

Gedvinas patikina, kad jei Paula jam pasiūlytų nusifilmuoti klipe, jis tikrai neatsisakytų: „Padėčiau kiek tik galėčiau ir būtų labai malonu. Manau, kad tai būtų nauja, įdomi patirtis.“

Pora jau ruošiasi 11-ajai laidai ir žada pademonstruoti Vienos valsą ir rokenrolą. Šis šokis projekte dar nebuvo atliktas, tačiau Paula ir Gedvinas džiaugiasi, kad tai proga kiek atitrūkti nuo pramoginių šokių.

„Esame jauni maištininkai. Pasidomėjome, kad rokenrolas – jaunimo maištas prieš visuomenę, jaunuoliai rinkdavosi baruose ar kitose susibūrimo vietose ir šokdavo. Šis šokis mums labai tinka ir stengsimės skleisti tą jaunatvišką ir maištingą nuotaiką“, – pasakoja dalyviai.

Žinoma, artėjant finalui repeticijų, kaip ir mėlynių ant kūno vis daugiau, tačiau Gedvinas pripažįsta, kad sportinis charakteris jau primena apie save. „Žinoma, norisi, kad sektųsi kuo geriau, tačiau pasimėgavimas dalyvavimu daug svarbesnis“, – sako jis.

Paula pastebi, kad lieka vis mažiau laidų ir projektas netrukus baigsis ir dėl to apima šioks toks liūdesys: „Šis projektas – didžiulis nuotykis. Dar nesinori, kad tai baigtųsi, tad atrodo, kad reikia mėgautis kiekviena minute.“

Visas pokalbis su Paula ir Gedvinu – vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt