Veidai

2019.12.13 14:40

Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė pasidalijo laišku, kuriame pranešė apie skyrybas

LRT.lt2019.12.13 14:40

Atlikėjai Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė savo socialinių tinklų paskyrose pasidalijo bendru laišku, kuriame pranešė apie savo sprendimą skirtis. Jau pusmetį atskirai gyvenanti pora tikina, kad išsiskyrimas susijęs su jų skirtumais, tačiau ir toliau žada vienas kitą palaikyti.

„Taip jau nutiko, kad pusę metų jau gyvename atskirai ir, po bandymų likti kartu, visgi supratome, kad konstruktyviau, pagarbiau ir, – kas svarbiausia, – sąžiningiau mūsų sūnaus Ado atžvilgiu bendrausime perėję į kitokią bendravimo formą.

Šiuo atveju tai yra pasukimas skirtingomis kryptimis“, – taip laišką pradėjo žinomi atlikėjai. Jie tikina, kad dėl mylimo vaiko bei dėl abipusės pagarbos kuri lydėjo dešimt bendro gyvenimo metų ir lydės toliau, jų keliai dar tikrai susisies.

„Šis išsiskyrimas yra apie dviejų kuriančių žmonių skirtingumą ir norą vienas kito neužgožti, bet kaip tik – palaikyti ir gerbti. Vienas kitam linkime kuo gražesnės ateities ir palaikome vienas kitą kuo tik galime“, – rašė Jurga ir Vidas bei priduria, kad norėtų šį reikalą užbaigti privačiai ir bus dėkingi, jei bus susilaikyta nuo tolimesnių interpretacijų.