Naujienų srautas

Veidai2019.12.15 17:05

Gabrielė Martirosian pagaliau išmoko sąžiningai atsakyti į klausimą „kaip tu?“

žiūrėkite vaizdo įrašą
LRT.lt 2019.12.15 17:05

Ar išvysime jus šokančią projekto finale? Ar patinka būti dėmesio centre? Ar turite vaikiną? Tokių ir kitokių klausimų šią savaitę LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ žiūrovai sugalvojo žmogui, kurį tikrai išvysime projekto finale – laidos vedėjai Gabrielei Martirosian.

Nors žadama, kad paskutinėje šio sezono laidoje išvysime daug staigmenų, Gabrielė patikino, kad ji su kolega Vytautu Rumšu jaunesniuoju tikrai nešoks. „Nepasirodytume taip gerai kaip dalyviai, tad verčiau pasikviesime į svečius profesionalus“, – sakė ji.

Vienas žiūrovas jos bičiuliškai paklausė „kaip tu?“, o G. Martirosian atsakė, tik dabar išmokusi sąžiningai atsakyti į tokį klausimą.

„Visaip – būna geriau, būna ir blogiau. Atsakymas „gerai“, mano galva, nėra iki galo sąžiningas ir tikslus. Juk vieną dieną kažkur nuolat skubame, gyvename įtampoje, kitą – viskas klostosi ramiau ir gali būti labiau atsipalaidavęs. Kiekvienam būna pakilimų ir duobių, kai net iš namų nesinori išeiti“, – pasakoja ji.

Buvo ir smalsaujančių, o kas gi bus, kai projektas pasibaigs, kas Gabrielės laukia toliau, kokių ateities planų ji turi? „Mano planai yra susiję su mano dabartimi. Gyvenu etape, kuriame pildosi mano karjeros tikslai, tad tikiuosi, kad ir toliau dirbsiu LRT, vesiu savo radijo laidas, plėtosiu verslus. Svarbiausia, kad ir aš, ir mano artimieji būtų sveiki ir fiziškai, ir psichologiškai“, – atsakė ji.

Beje, jau po Naujųjų kino teatro ekranuose pasirodys filmas „Importinis jaunikis“, kuriame Gabrielė atliko vieną pagrindinių vaidmenų.

„Nekantrauju pamatyti, nors labai bijau – galbūt norėsis sulįsti į kėdę pamačius save tokiame dideliame ekrane. Esu ganėtinai savikritiška, bet galbūt vieną akį pramerkus pasižiūrėsiu. Labai džiaugiuosi, kad gyvenimas mesteli įdomių išbandymų ir avantiūrų. Filmas tikrai buvo avantiūra, bet man labai patiko. Turbūt norėčiau ir ateityje filmuotis kine, žinoma, pirmiausia reikia pasižiūrėti, kaip pavyko pirmasis bandymas“, – kalbėjo G. Martirosian.

Ji prisipažįsta, kad ne tik filmo premjeroje gali pasijausti nejaukiai žiūrėdama į save, tačiau nežiūri ir savo vedamų laidų įrašų. „Nebent tik pačioje kokio nors projekto laidoje, kai noriu pasižiūrėti, kaip vyksta darbas su kamera, partnerių ir pan. Tai darau dėl darbo. Tačiau šiaip nesijaučiu labai gerai žiūrėdama savo vedamas laidas. Be to, jas filmuodama ir taip viską išgyvenu ir žinau, kas jose vyko“, – šypsojosi Gabrielė.

Apie tai, kad savo pavardę išmoko tarti tik pradinėje mokykloje, mėgstamiausią savo dainą, ar patinka būti dėmesio centre, Gabrielė atsako vaizdo įraše.

Paklausk žvaigždės. Įvairiaspalvių jausmų paletę paveldėjusi Gabrielė Martirosian: svarbiausias dalykas – neneigti savo emocijų
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi