Naujienų srautas

Veidai2019.12.11 23:39

Lytiniu priekabiavimu įtariamas prodiuseris teismo posėdyje pasirodė su vaikštyne

LRT.lt 2019.12.11 23:39

Lytiniu priekabiavimu įtariamas filmų prodiuseris Harvey Weinsteinas trečiadienį atvyko į teismo posėdį su vaikštyne. Jo atstovai tvirtino, kad tokiu būdu jis nebando sulaukti užuojautos, skelbia independent.co.uk.

Galima matyti, kaip H. Weinsteinas lėtai stumiasi link teismo rūmų, pasiremdamas vaikštyne, o jį lydi advokatų ir apsaugos darbuotojų komanda.

H. Weinsteinui atstovaujanti Donna Rotunno CNN sakė, kad prodiuseris buvo paskatintas naudotis vaikštyne prieš ketvirtadienį planuojamą nugaros operaciją.

Pranešama, kad daugiau nei 30 moterų, kurios, kaip įtariama, patyrė seksualinį priekabiavimą, pasiekė 25 mln. vertės susitarimą, kuris, jei bus patvirtintas, užbaigs bylos nagrinėjimą prieš G. Weinsteiną.

LRT.lt primena, kad laikraštis „The New York Times“ pirmieji atskleidė dešimtmečius trukusį H. Weinsteino lytinį priekabiavimą. Dėl šių kaltinimų H. Weinsteinas buvo pašalintas iš kompanijos, kurią jis padėjo įkurti.

Kaltintojos sako, kad H. Weinsteinas versdavo jas daryti jam masažą, žiūrėti į jį nuogą ir žadėdavo padėti padaryti karjeras mainais į seksualines paslaugas. „The New York Times“ straipsnyje vardijami įtarimai, per kelis dešimtmečius H. Weinsteino atžvilgiu pareikšti kino žvaigždės Ashley Judd ir moterų, dirbusių „The Weinstein Co.“ ir H. Weinsteino ankstesnėje kompanijoje „Miramax“. Straipsnis padarė didžiulį poveikį, pasireiškusį ne vien kino industrijoje.

H. Weinsteinas paskelbė ilgą pareiškimą, kuriuo pripažino sukėlęs „daug skausmo“. Jis taip pat paprašė „antro šanso“. Tačiau H. Weinsteinas ir jo advokatai pareiškimuose ir interviu kritikavo „The New York Times“ straipsnį.

H. Weinsteinas – dviejų vaikų tėvas, vedęs anglų mados dizainerę Georginą Chapman – yra laikomas įtakingu veikėju Holivude. Daug jo filmų yra pelnę „Oskarų“; tarp tokių juostų yra „Gerasis Vilas Hantingas“ (Good Will Hunting) ir „Artistas“ (The Artist).

Kompaniją „Miramax“ H. Weinsteinas su broliu įsteigė 8-ojo dešimtmečio pabaigoje, o vėliau pardavė ją studijai „Disney“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi