Veidai

2019.12.11 10:19

Rūta Ščiogolevaitė susilaukė penktosios atžalos

LRT.lt2019.12.11 10:19

Atlikėja Rūta Ščiogolevaitė gruodžio 10-ąją susilaukė penktosios atžalos – jai gimė dukra. Portalui LRT.lt ji sakė, kad jaučiasi puikiai, o ir vardą dukrai jau išrinko, tačiau kol kas nenori jo atskleisti.

Daugelis jau spėlioja, kaip atlikėja ir jos vyras Rolandas Damijonaitis galėtų pavadinti jauniausią dukrą ir ar bus išlaikyta tradicija – visų Rūtos vaikų vardai – iš A raidės ir yra ganėtinai netradiciniai: Adomas, Anabelė, Aronas ir Agnaras.

Šiemet duodama interviu LRT TELEVIZIJOS laidai „Beatos virtuvė“ ji pasakojo, kad jau daug metų jos gyvenimas sukasi apie vaikus.

„Iš aplinkinių girdžiu tik „sveikinu“, „tu nereali“, „tau reikia medalį suteikti“. Mane iš tikrųjų tai džiugina. Aš pati labai pasikeičiau. Ankščiau viešumoje atrodydavau labai griežta, o iš tiesų būdavau švelni, jautri. Gal jums sunku tai įsivaizduoti, bet iš tikrųjų tokia buvau visada. Dabar visiškai atvirkščiai – tapau arši boba“, – sako pašnekovė. Ji tikina nebematanti prasmės skirti laiko „ceremonijoms“.

Augindama ketvirtą vaiką, nusprendė pasisamdyti auklę, kuri vakarais, kai namie visa šeima, padėtų tvarkytis. Ir nors, R. Ščiogolevaitės nuomone, susitvarkyti galėtų ir be auklės, to daryti 21 a. visai nebūtina.

Pokalbis apie motinyste, vaikų išdaigas ir tvarką namuose – vaizdo įraše.

Beatos virtuvė 61 laida
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt