Naujienų srautas

Veidai2019.12.09 17:55

Douglasų šeimoje – rimta proga: Kirkas Douglasas mini 103-ąjį gimtadienį

LRT.lt 2019.12.09 17:55

103-ąjį gimtadienį mini amerikiečių kino legenda – aktorius, prodiuseris, režisierius ir autorius Kirkas Douglasas. Garbingo gimtadienio proga kino žvaigždę socialiniuose tinkluose pasveikino ir jo marti bei anūkas, pasidaliję jautriomis fotografijomis su sukaktuvininku.

Garbingo gimtadienio sulaukusiam K. Douglasui sveikinimų negailėjo jo marti aktorė Catherine Zeta Jones, instagrame pasidalijusi nuotrauka, kurioje Holivudo legenda sėdi jai ant kelių. „Ant mano kelių sėdinčiam vyrukui – 103! Su gimtadieniu, tėvuk! Myliu tave visa širdimi“, – rašė ji po nuotrauka.

Sukaktuvininko anūkas Cameronas Douglas, K. Douglaso sūnaus Michaelo Douglaso sūnus, socialiniuose tinkluose taip pat nepamiršo pasveikinti senelio. Pasidalinęs jaukia jųdviejų nuotrauka, jis rašė, kad jo senelis pasauliui yra dovana, o jam pačiam – kelrodis ir įkvėpimo šaltinis.

K. Douglasas gimė 1916 m. gruodžio 9 d. Amsterdamo mieste Niujorko valstijoje. Kadangi buvo žydas, vaikystėje iš mamos girdėjo, kad jei norės pasiekti savo tikslų, gyvenime privalės būti dvigubai geresnis už kitus.

Panašu, jog mamos įspėjimą aktorius išgirdo. Grįžęs iš karo ėmė dirbti radijuje, teatruose, o vėliau pateko į Holivudą, kur ir tapo visame pasaulyje žinomu aktoriumi.

1996 m. aktorius gavo „Oskarą“ už penkiasdešimt kino industrijoje praleistų metų. Jo istorijoje – vaidmenys filmuose „Spartakas“, „Vikingai“, „Garbės keliai“, „Karo furgonas“ ir daugelis kitų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi